Vëllai i Ariana Madix, Jeremy, i drejtohet Tom Sandoval Hug

Klea

Vëllai i Ariana Madix, Jeremy, i drejtohet Tom Sandoval Hug

Duket sikur nuk ka ndjenja të vështira mes tyre Tom Sandoval dhe e Ariana Madix vëlla Jeremy Madix.

Javën e kaluar, baza e fansave të Vanderpump Rules u ndje e hutuar kur u shfaq një klip ku Tom po përqafoi Jeremy-n. Ata të dy ishin duke marrë pjesë në një festë premierë për The Valley. Në klip shihet se Sandoval ka qenë ai që ka nisur përqafimin, por gjithsesi dukej e çuditshme.

Kishte fansa në rrjetet sociale që ishin goxha të mërzitur me të gjithë. Imagjinoni që Ariana ishte motra juaj. A do të përqafonit tipin që e tradhtoi paturpësisht dhe e theu zemrën e saj në një milion copa? Me siguri jo. Megjithatë, Jeremy së fundmi u shfaq në Podcast-in Pump Rules për të shpjeguar se çfarë po ndodhte në kokën e tij gjatë atij momenti. Ai e mbajti atë me klas, gjë që nuk është diçka që ne zakonisht e themi kur flasim për VPR.

Vëllai i Arianës dhe Sandoval po e përqafojnë atë

Mbani në mend, ky episod i podkastit u regjistrua në festën e premierës. Mikpritësit morën reagimin e Jeremy-t ndaj përqafimit Sandoval vetëm pak çaste pasi ndodhi. Era e frymës së Sandovalit ndoshta mbetej ende në ajër.

Fillimisht, Jeremy u përpoq të hiqte dorë nga përqafimi, duke thënë se e gjithë situata me Sandoval ishte “ujë nën urë”. Pastaj, ndërsa vazhdonte të reflektonte mbi situatën, ai u tregua pak më i sinqertë për ndjenjat e tij aktuale ndaj Sandoval, një vit pas ndarjes.

“Natyrisht, unë dhe ai duhet të kemi një bisedë,” shpjegoi Jeremy. “Ka shumë gjëra të mbetura pa u thënë që nuk arrita t’i them kurrë.”

Jeremy u kujtoi të gjithëve se si jetonte me Tom dhe Ariana, kështu që Scandoval ndikoi drejtpërdrejt tek ai. Ai e konsideronte Tomin si një nga miqtë e tij. Nuk është më kështu.

“Kam humbur dikë që ishte një marrëdhënie e ndërsjellë dashurie,” shpjegoi Jeremy. “Natyrisht, unë gjithmonë do të qëndroj pranë motrës sime.”

Jeremy tha se shpreson se mund të ketë një bisedë me Tomin për ndarjen. Ai gjithashtu shpreson të flasë me Arianën, me të cilën tha se nuk ka dëgjuar prej muajsh. Kur ajo zbulon se ai e përqafoi Tomin, ai mund të mos dëgjojë më nga ajo për disa muaj të tjerë. Jeremy nuk dukej shumë i shqetësuar në asnjë mënyrë.

Ai ndau: “Ne thjesht do të vazhdojmë të vazhdojmë dhe do të përballemi me grushtet kur ato të hyjnë.”

Mund të shikoni episodet e reja të Vanderpump Rules të martën në mbrëmje në 9/8c në Bravo.