Vanderpump Rules Spinoff Revealed Cast

Klea

Vanderpump Rules Spinoff Revealed Cast

Pra thashethemet janë të vërteta. Të Rregullat e Vanderpompës spinoff po vjen. Fokusi do të jetë në një grup miqsh që i kanë tejkaluar ditët e tyre më të reja, të festave dhe po kalojnë drejt prindërimit dhe jetës së rritur në Luginën e San Fernando të Kalifornisë. Janë porositur tetë episode.

“Po ndodh plotësisht,” ndau Lala Kent në Amazon Live në korrik 2023. “Unë mendoj se ata fillojnë [filming] këtë javë. Është kaq e çuditshme që ata kanë një shfaqje, dhe ata nuk janë në emisionin tonë. Dhe tani për tani, ne nuk jemi në emisionin e tyre. Ne jemi të gjithë miqtë më të mirë dhe duhet të xhirojmë një shfaqje së bashku.” Tingëllon sikur dikush ka ndodhur një FOMO i vogël.

Por vetëm pak ditë më vonë Lala u pa duke filmuar me Jax Taylor, Brittany Cartwright dhe Kristen Doute. I pranishëm ishte edhe Scheana Shay. Po kush tjetër është në emisionin e ri?

Kasti u zbulua – apo është?

Sipas një videoje të TikTok të postuar nga Realityops – e cila tani është fshirë – Jax dhe Britt janë në kast. Ndërsa ish-Djali i keq i Pump Rules, të shikosh Jax-in e rritur në Luginë si bashkëshort dhe baba i Cruz-it dy vjeçar duhet të jetë argëtuese.

Ish zuzarja e VPR-së, Kristen Doute, mori sëpatën në qershor 2020, së bashku me shokun e tij Stassi Schroeder (i cili nuk ka në plan të bashkohet me shfaqjen). Dyshja u lanë të lirë për shkak të sjelljes së supozuar raciste që synonte bashkëpunëtorin Faith Stowers. Me sa duket, gjithçka është falur, pasi Kristen dhe i dashuri i saj Luke Broderick supozohet se kanë nënshkruar gjithashtu në shfaqjen e re.

Kastit mund t’i bashkohet edhe konkurrentja e Sezonit 21 Bachelor, Jasmine Goode. Ajo ishte në sezonin e Nick Viall në 2017, kështu që ka kaluar një kohë. Jasmine punoi në SUR deri në korrik 2020, ku u miqësua me kastin e VPR.

Kaq shumë bebe!

Ish-bashkëprezantuesja e Scheananigans, Janet Caperna dhe bashkëshorti i saj Jason Caperna, partner në një firmë ligjore Calabasas, janë gjithashtu në mesin e kastit të përfolur. Në fakt, një nga ngjarjet e para të filmuara për shfaqjen e re ishte festa e ditëlindjes së Xhenetit më 29 korrik 2023. Jax, Britt, Kristen, Luke dhe, natyrisht, Jason ishin të gjithë të pranishëm, së bashku me Lala dhe Scheana. Janet është në pritje të një fëmije, që pritet në Ditën e Falenderimeve. Baby Caperna ishte subjekt i fotove të sonogramit të parë në frigoriferin e Ariana Madix disa muaj më parë.

Çifti i martuar Daniel Booko dhe Nia Sanchez gjithashtu duket se do t’i bashkohen grindjes. Daniel është një aktor (iCarly), dhe Nia është një ish-Miss SHBA. Ata mirëpritën vajzat binjake Isabelle dhe Zariah në qershor. Djali i tyre Asher është vetëm një vjeç. Janë shumë pelena! Por me siguri ajo ka një dado që ta ndihmojë me këtë.

Agjentët e pasurive të paluajtshme Michelle Lally dhe Jesse Lally janë gjithashtu të martuar dhe kanë një vajzë trevjeçare, Isabella. Thuhet se ata janë “të paraqitur” në emision, kështu që mund të mos jenë të rregullt, por ndoshta do të shfaqen në evente.

Miku më i mirë i Brittany, Zack Wickham, gjithashtu do të shfaqet, por ende nuk është e qartë nëse ai është i rregullt në shfaqje.

Bravo thuhet se ka “shpresa të mëdha” për serialin. Mezi pres ta shoh.