Vanderpump Rules Sezoni 11 Ribashkimi duket i renditur

Klea

Vanderpump Rules Sezoni 11 Ribashkimi duket i renditur

Rregullat e Vanderpompës Pamjet e ribashkimit të sezonit 11 janë këtu! Dhe, në pjesën më të madhe, ato janë të mira si ari. Në një kast që zakonisht nuk njihet për sensin e tyre të modës, të gjithë sollën lojën e tyre A. Ndoshta rritja e shikueshmërisë këtë sezon i frymëzoi të gjithë për ta rritur atë. Por disa pamje godasin më shumë se të tjerat.

Tom Schwartz

Ndoshta është në dorën time të pres diçka më shumë pasi Tom Schwartz zbuloi se ka veshur Jean Paul Gautier vintage. Kjo nuk është e keqe – seriozisht, nuk ka një pamje të keqe në grup. Është thjesht… goxha blah. Nëse më thoshe se Schwartz kishte veshur të njëjtën gjë vitin e kaluar, do të të besoja.

Jo Wenberg

Përsëri, duhet të theksoj se askush nuk duket keq. Nuk më pëlqen ky fustan bohem, por ka mundësi që detajet e skajeve të duken më mirë në lëvizje dhe vlerësoj një zgjedhje unike. Jo Wenberg, e cila bëri bujë për personalitetin e saj të çuditshëm, ka në plan të qëndrojë në stilin e saj personal. Dhe duke marrë parasysh valën e shikimeve të përsëritura që vazhdojmë të shohim nëpër shfaqjet e Bravo, e mirëpres atë. Në përgjithësi, jo një pamje e keqe e ribashkimit të parë. Kjo nuk është diçka që mund të thuhet për shumicën e këtyre anëtarëve të kastit, të cilët me siguri janë ende të shqetësuar për të tyren gjatë gjithë këtyre viteve.

Tom Sandoval

Unë premtoj se nuk po i rendit Tom-të më poshtë në këtë listë për shkak të frustrimeve të mia me ta si anëtarë të kastit! Kjo ngjyrë duket e mahnitshme për Tom Sandoval, unë do t'ia jap atë. Dhe përshtatja është e shkëlqyer, gjë që nuk ndodh gjithmonë me kostumet e tij. Të paktën nuk po i rrit ato mustaqe. Por fryma e mustaqeve është ende atje, pasi ai është duke u mbështetur në vibrimet e dobëta me pjesën e sipërme dhe gjerdanin.

Scheana Shay

A jam unë, apo është i njëjti look, nga koka te këmbët, që Scheana Shay mbajti në premierën e sezonit 11 DHE në sekuencën e titullit të Sezonit 11? Pika për t'u angazhuar në një temë Good As Gold, por jam i lodhur. Për të cituar Ariana Madix, merrni një pjesë të re tashmë!

Lisa Vanderpump dhe Brock Davies

Nuk mund të ndalem së qeshuri sesi Lisa Vanderpump dhe Brock Davies në thelb kishin veshur të njëjtën veshje në ribashkimin e sezonit 11. Pra, sigurisht, ata janë të lidhur. Kjo do të jetë hera e parë dhe e fundit që LVP dhe Brock ndajnë një vend në një renditje, jam i sigurt. Por hej, të dyja duken të shkëlqyera!

James Kennedy

Si parazgjedhje, James Kennedy është djali numër një në grup. I vlerësoj përpjekjet e tij për të marrë rreziqe. Dhe më pëlqen ngjyra rozë e butë e këtij kostumi. James i tha Bravo-s se po kanalizon “Bond vibes” (të cilat unë nuk i shoh) dhe “Kenergy” (që unë e bëj). Por në përgjithësi, djemtë e VPR duhet të rrisin lojën e tyre.

Lala Kent

Këtë sezon, Lala Kent vazhdon të flasë se si po përpiqet të jetë “më e butë”. Pamja e saj e ribashkimit i përshtatet patjetër këtij përshkrimi. Anëtarja shtatzënë e kastit e quajti “nënën” si frymëzim të saj, si dhe “kapriçioze, vajzërore dhe femërore”. Lala duket bukur dhe eterike, por nuk është pamja e saj më e paharrueshme. Më shumë po i jep nuses se sa i jep Lalës.

Aleat Lewber

Hiqni dorë për Ally Bally! Ally Lewber vazhdon të jetë një frymë e freskët që ka nevojë për këtë serial. Astrologu dha disa dridhje të forta të shenjave të tokës në këtë gjelbërim të mrekullueshëm. E kundërta polare e fustanit të saj të nxehtë rozë vitin e kaluar dëshmon se ajo mund të tërheqë çdo ngjyrë.

Ariana Madix

Epoka e veshjeve hakmarrëse të Arianës po shkon fuqishëm! Ajo duket super e nxehtë duke treguar barkun e saj të jashtëzakonshëm. Gjithë ai kërcim duhet t'i bëjë mirë trupit! Nuk përputhet me ndikimin e veshjes së saj vitin e kaluar, por wow, çfarë mahnitëse. Toms e hodhën çantën, a? Meqe ra fjala…

Katie Maloney

Jam i sigurt se disa njerëz do të tronditen kur shohin yllin e Vanderpump Rules, Katie Maloney, të marrë vendin e parë të veshur më mirë në listën e ribashkimit. Katie vesh çfarë të dojë, reagimi qoftë i mallkuar, gjë që unë e admiroj. Por me kalimin e viteve, ka bërë shumë komente se ajo ka nevojë për të punësuar një stilist. Stili i saj është shumë hit-or-miss, por kur është i mirë, është i shkëlqyeshëm. Dhe wow, a është i mrekullueshëm ky fustan?

Ky është, pa dyshim, pamja e saj më e mirë e ribashkimit ndonjëherë. Më ra nofulla kur e pashë. Para rënies së tyre konfuze, Lala shpërtheu se fustani i Katie-t “duket si seksi”. Unë nuk jam pajtuar shumë me Lalën këtë sezon, por në atë pikë, ajo është në vend. Katie ka qenë gjithmonë e mrekullueshme, por shkëlqimi i saj që nga divorci me Schwartz duhet të studiohet. Kjo pamje mahnitëse e ribashkimit është xhiroja e përsosur e fitores në sezonin e saj më të mirë deri më tani.

Sigurohuni që të kapni ribashkimin e Vanderpump Rules Season 11 në Bravo.