Vanderpump Rules Sezoni 11 Data e publikimit u zbulua

Klea

Vanderpump Rules Sezoni 11 Data e publikimit u zbulua

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 do të debutojë në Bravo në janar. Tani, data zyrtare e premierës për sezonin e shumëpritur është zbuluar. Shikuesit janë të dëshpëruar për të parë saktësisht se si grupi bashkohet në pasojat e Scandoval, dhe atë ribashkim vicioz të Sezonit 10. Ja se kur do të mund të shikoni premierën e sezonit 11 të Pump Rules në Bravo.

Kur transmetohet sezoni 11 i Vanderpump Rules në Bravo dhe Peacock?

Foto nga Frazer Harrison/Getty Images për MTV

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet në Bravo më 30 janar 2024. Më pas, episodi do të jetë i disponueshëm për t’u transmetuar në Peacock nga 31 janari.

Ariana Madix dhe Tom Sandoval kthehen në kast, pasi kanë kaluar një nga ndarjet më të rrëmujshme në historinë e televizionit. Rachel Leviss, gruaja me të cilën Tom tradhtoi, nuk do të kthehet në shfaqje. Nga ana e saj, ajo po lançon një podcast të quajtur Rachel Goes Rogue, gjithashtu në janar 2024.

Përpara rikthimit të shfaqjes, fansat mund të rishikojnë disa nga momentet më tronditëse në historinë e Pump Rules. Një speciale Vanderpump Rules, e titulluar Një Dekadë Thashethemesh dhe Gënjeshtrash, do të shfaqet premierë në Bravo më 12 dhjetor, në orën 22:15 PT.

Rules Pompe Sezonin 11 prezantues

Në BravoCon 2023 në Las Vegas, u zbulua traileri i parë ngacmues për sezonin 11 të VPR. Mund ta shikoni më lart. Janë hedhur disa akuza të egra, duke përfshirë një nga Sandoval që dyshohet se po përpiqej të vriste qenin e Arianës. Jemi të sigurt se ato fjalë janë nxjerrë vetëm nga zemërimi, dhe jo nga një tentativë e vërtetë për vrasjen e një qeni.

Lisa Vanderpump gjithashtu mund të shihet duke garantuar Sandy në ngacmim. “Gjithçka ka shkuar keq në jetën e tij,” i thotë ajo Lala Kent dhe Scheana Shay. Na vjen keq, LVP, por unë nuk jam me ju për këtë. Pasojat e veprimeve të tmerrshme të dikujt ndonjëherë janë shumë të nevojshme, kështu që personi i përmendur mund të reflektojë dhe të bëjë më mirë në të ardhmen.

Me Tomin që ende fajëson të tjerët për sjelljen e tij të keqe, nuk jam i sigurt se ai në fakt ka hequr ndonjë gjë pozitive nga e gjithë përvoja. Epo, çdo shfaqje ka nevojë për zuzarin e saj. Megjithëse, duke gjykuar nga mënyra se si janë trajtuar disa gra në TV realitet në të kaluarën, nuk do të habitesha nëse Ariana do të gjendej disi në vijën e zjarrit në një të ardhme të afërt, sepse thjesht guxoi të zemërohej me ish-partnerin e saj. nëntë vjet.

Vanderpump Rules kthehet në Bravo në 2024.