Vanderpump Rules Rikthimi i Cast për Sezonin 11

Klea

Vanderpump Rules Rikthimi i Cast për Sezonin 11

Prodhimi në Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 është duke u zhvilluar mirë. Falë vëmendjes së mediave që nga Scandoval, ne kemi një ide mjaft të mirë se çfarë të presim nga sezoni i ardhshëm tashmë. Por ka një pyetje të madhe që varet gjatë sezonit – a po kthehet Rachel “Raquel” Leviss? Raportet e fundit sugjerojnë se Rachel u zhyt, por ç’të themi për pjesën tjetër të kastit? Kjo është ajo që ne dimë për kastin e Vanderpump Rules që kthehet për Sezonin 11.

Lisa Vanderpump

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Lisa Vanderpump është një garanci, sigurisht, pasi emisioni mban emrin e saj. Dhe udhëtimi i parë i aktorëve të sezonit ishte për të mbështetur biznesin e saj të fundit. Bashkëshorti i saj Ken Todd aktualisht po merret me një proces gjyqësor, por ai me siguri do të shfaqet. Ndoshta ai do të vazhdojë të lëshojë më shumë bomba thashetheme.

Diçka për Zonjat e saj

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo)

Data kur diçka rreth saj do të hapet më në fund është ende një mister. Por ne e dimë se shikuesit do të kenë mundësi të shohin më shumë nga dyqani i sanduiçëve, si dhe pronarët Katie Maloney dhe Ariana Madix, në sezonin 11. Miqja dhe e besuara e Katie-t, Kristina Kelly, gjithashtu do të kthehet.

Zërat nga xhirimet sugjerojnë se Ariana dhe Katie janë më afër se kurrë. Një foto e fundit nga prapaskenat tregoi kamerat duke filmuar një tjetër testim shije në restorantin e tyre, me shumicën e aktorëve të pranishëm, me përjashtim të Tom Sandoval.

Toms

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo)

Flisni për djallin! Si njeriu pas Scandoval, nuk është çudi që Tom Sandoval është kthyer. Por ai e humbi fillimin e prodhimit falë Forcave Speciale. Partneri i tij në krim Tom Schwartz gjithashtu u kthye pas një qëndrimi në Mars. Schwartz la të kuptohet për një grindje mes tij dhe Sandovalit, por për habinë e askujt, duket se ajo përfundoi sapo filloi.

Ariana ende po i mban të dy Toms përgjegjës për përpjekjen për të shkatërruar reputacionin e saj. Por ajo me sa duket është e gatshme të filmojë me Schwartz. Pavarësisht se jeton në të njëjtën shtëpi, Ariana nuk ka filmuar kokë më kokë me Sandoval.

Scheana Shay dhe Lala Kent

(Foto nga: Noam Galai/Bravo)

Lala Kent dhe Scheana Shay u bënë shumë të lidhura vitin e kaluar. Aq shumë, Scheana në mënyrë retroaktive e bëri Lalën shoqëruese të nuses duke fotoshopuar fytyrën e saj mbi trupin e Rashelit në fotot e dasmës. Lala së fundmi bleu shtëpinë pranë Scheanës me paratë që mori nga malli i saj Send It To Darrell.

Është e paqartë nëse bashkëshorti i Scheana-s, Brock Davies, do të vazhdojë të ketë një rol të ndarë si në sezonin 10. Por, merrni parasysh se sa kastë mori ai si pjesëtar kryesor i kastit në sezonin 9, mendojmë se është e drejtë të supozohet.

James Kennedy dhe Ally Lewber

(Foto nga Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

James Kennedy do të vazhdojë mbretërimin e tij si djali numër një në grup me të dashurën, Ally Lewber, në krah të tij. Ally pati një sezon tepër të suksesshëm për fillestarët, dhe jo vetëm sepse ajo ishte sinjalizuesja skandaloze.

Një tjetër fytyrë e njohur do të kthehet gjithashtu, kjo më e turbullt se pjesa tjetër. Pas Puppygate 2.0, Graham u riemërua Hippie, dhe tani po jeton me James, Ally dhe macet e tyre.

Billi Lee

Tom Sandoval, Billie Lee
(Foto nga Lester Cohen/WireImage)

Billie Lee u shfaq vetëm në sezonet 6 dhe 7, por mbeti pjesë e grupit të miqve të Ariana dhe Sandoval jashtë kamerave. Pasi zgjodhi Sandoval në ndarje, Billie do të kthehet për ta mbështetur atë si mik. Ajo mesa duket e prezantoi atë me dashurinë e tij të fundit. Shikuesit do të duhet të shohin nëse paraqitja e saj në Sezonin 11 i adreson ato thashetheme për lidhje.

Po Charli Burnett?

(Foto nga Jon Kopaloff/Getty Images për DIRECTV)

Skenari Charli Burnett zbuloi se asaj iu ofrua një rol kryesor në sezonin 11. Por edhe në atë kohë, ajo shprehu hezitim për kthimin. Asgjë nuk është konfirmuar apo mohuar, por ajo duket se mungon dukshëm në ngjarjet e grupit. Ndryshe nga Rachel, megjithatë, ajo është ende në LA dhe në marrëdhënie të mira me anëtarët e kastit.

Ndonjë anëtar i ri i Cast?

Para fillimit zyrtar të xhirimeve, u raportua se producentët po kërkonin të zgjeronin kastin për sezonin 11. Deri më tani, kjo përfshin SURver Israel Isaac, i cili u lut publikisht për kthimin e Rachel. Si rezultat, ai është në një luftë fjalësh me Lalën.

Jo Wenberg, ish-shoqja më e mirë e Kristen Doute dhe ndoshta e dashura e Schwartz-it, u pa duke filmuar në SUR. Katie, qartazi e pashqetësuar nga kërcënimi i Schwartz-it për të pushuar dhe hequr dorë, ende po i bën të ditur të gjithëve se si ndihet për “Crazy” Jo.

Motra e Scheana, Cortney është gjithashtu e vendosur për një rol më të madh. Ajo bëri një numër paraqitjesh sezonin e kaluar në ngjarjet rreth dasmës së Scheana dhe Brock.