Brittany and Lala

Klea

“Vanderpump Rules” Lala Kent zbulon tekstin e Brittany Cartwright për mamin e saj dhe e vë Brittany në BLAST!

“Vanderpump Rules” Lala Kent zbulon tekstin e Brittany Cartwright për mamin e saj dhe e vë Brittany në BLAST!

Rregullat e Vanderpompës pamje paraprake, Lala Kent Së fundmi ndau një incident dramatik që përfshinte Brittany Cartwright që ndodhi në ditën e festës së zbulimit të gjinisë për fëmijën e saj të dytë. Sipas Lalanjë mesazh me tekst Brittany dërguar nënës së saj çoi në tension të konsiderueshëm, të cilin ajo e përshkroi si shndërrim në “Luftën e Tretë Botërore” dhe ajo e pyeti Jax Taylor's përfshirja në situatë.

Brittany dhe Lala

Zbulesa erdhi si befasi për shumë njerëz, duke marrë parasysh te Lales marrëdhënie të ngushta më parë me Brittany-n dhe burrin e saj tashmë të larguar, Jax Taylortë cilët të dy luajnë në Rregullat e Vanderpompës spinoff, Lugina.

Brittany dhe Lala

“A ishte Jax që po ringjallte Brittany deri që e bëri atë kështu Brittany dhe unë hyra në Luftën e Tretë Botërore?” Lala pyeti gjatë pamjes paraprake të ribashkimit.

Castmates nxitur Lala për të elaboruar, Brittany veproi kaq nga xhepi në ditën e zbulimit të gjinisë sime,” Lala shpjegohet. “Ajo iu drejtua nënës sime dhe ishte shumë e çuditshme nga xhepi… Njerëzve u pëlqen të marrin shpejt Hollywood-in e vërtetë dhe t'i quajnë dado kujdestaret e fëmijëve.”

Brittany dhe Lala

Lala vazhdoi, “Mos i dërgo mesazh nënës sime ditën që mësoj se po bëjmë një vajzë dhe thuaj: 'A e ke punësuar vërtet dadon tonë pa lejen tonë?' Para së gjithash, ju jeni në Kentaki me (djalin tuaj) Cruzdhe ajo tha: 'Kam Jax duke më bërtitur.' Dhe unë thashë, 'Epo, atëherë duhet të më telefonosh Jax-in që unë ta ha të gjallë në vend të tij'.” Ajo theksoi se një dado dhe një dado janë “gjëra shumë të ndryshme”.

“Sikur të mos ishte Brittanymamaja ime do ta kishte goditur këtë shuplakë herën tjetër që ta shihte,” Lala shtuar. “Mamaja ime 63-vjeçare e mbretit po merret në pyetje nga kiflet e Kentakit. Po talleni?”

Brittany dhe Lala

Më 6 mars 2024, Lala Kent mbrojti Brittany CartwrightShikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt mes ndarjes së saj me Jax Taylor. Lala ka shpjeguar pse lajmi i ndarjes së tyre nuk e ka habitur. “Dmth, (Brittany është) një nga miqtë e mi më të dashur, kështu që unë padyshim e dija që gjërat nuk ishin të mira dhe i thashë asaj, 'Unë të mbështes, por gjithmonë them lëre atë', tha ajo.

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 transmetohet të martën, në orën 20:00 ET, më Bravo.