Vanderpump Rules Cast Renditur sipas Kush do të bënte shokun më të mirë

Klea

Vanderpump Rules Cast Renditur sipas Kush do të bënte shokun më të mirë

Kasti i Rregullat e Vanderpompës është rinore dhe argëtuese. Po, ata vijnë me pjesën e tyre të drejtë të dramës, por ndonjëherë është kënaqësi të imagjinosh miqësi me disa nga rrethi i brendshëm. Sezonet e mëparshme treguan një grup jashtëzakonisht të ngushtë miqsh, të cilët ishin të gjithë të transplantuar në Los Anxhelos dhe thjesht përpiqeshin të gjenin rrugën e tyre në Hollywood. Edhe pse ka shumë, shumë çështje, grupi më së shumti ka dëshmuar se ata janë aty për njëri-tjetrin. Duke injoruar mashtrimin incestual me njëri-tjetrin, ky është një grup miqsh që mund t’i kemi pas. Ky është kasti i Vanderpump Rules i renditur nga kush do të bënte mikun më të mirë.

Lala Kent

Mirë, duhet thënë se Lala Kent është një pitbull, dhe një që duam në këndin tonë kur të vijë koha. Nëna e një fëmije është besnike ndaj një defekti dhe do të shkojë të godasë për ju në kohën tuaj të nevojës. Pavarësisht nëse është duke brohoritur në një lojë pickleball ose duke u përballur me armikun tuaj të përparuar, ajo është vajza jonë. Ndonëse mund të mos e mendoni menjëherë për shkak të sjelljes së dashnores së kaluar, Lala është në fakt një vajzë shumë vajze.

Guruja e grimit jeton sipas kodit të vajzës dhe shpesh do të luftojë me të dashurit memecë të shoqeve të saj. Lala ka për qëllim të kalojë mirë kur del, pasi i pëlqen të tregojë aftësitë e saj në flirtim dhe kërcim. Edhe pse ajo nuk pi më, ajo nuk ju gjykon se dëshironi një Pumptini, dhe e mira është që gjithmonë do të keni një shofer të caktuar.

Stassi Shrëder

Stassi Schroeder ka qenë gjithmonë vajza e keqe në rregullat e Vanderpump, por ne mund të punojmë me këtë për sa kohë që ajo është në anën tonë. Edhe pse ajo nuk është më pjesë e kastit kryesor, ndjekësit e palodhur ende e duan atë. Një Blair Waldorf nga jeta reale nga Gossip Girl, Stassi ka syrin e modës së redaktores së Vogue, Anna Wintour. Kush nuk do të donte një mik me dollap që do ta bënte xheloze Meghan Markle?

Për të mos përmendur që Stassi shihej si Shefi B***h i ngarkuar (HBIC) i grupit, që do të thotë se ajo mbaroi. Sa freskuese duhet të jetë të kesh një shok që është i gatshëm të sillet si një fëmijë i llastuar në mënyrë që të marrë shërbimin më të mirë që ekziston. Stassi, nganjëherë, mund të ishte edhe mjaft qesharak dhe dinte të bënte një festë. Të jesh shoqja e saj do të thotë që nuk do të dilje kurrë nga shtëpia duke u dukur si një rrëmujë e nxehtë dhe do të merrje të gjitha ftesat më të mira. Ku mund të vendosim një aplikacion miqësie?

James Kennedy

Djali i keq dhe DJ rezident i SUR, James Kennedy, ka qenë gjithmonë pak i hutuar në lidhje me personalitetin e tij. Gjuha angleze gjithmonë dukej si një mik me të cilin do të dëshironit të dilnit. 31-vjeçari mund të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo grup miqsh nëse jeni të përgatitur të përballoni pasojat nga pirja e tij. Nga ana pozitive, ai do të dinte se ku janë pikat e nxehta për të parë.

James është gjithashtu një adhurues i qenve, dhe kush nuk dëshiron më shumë qen rreth tyre në jetë? Edhe pse ka një pamje të jashtme të vështirë, James është rritur dhe do të ishte një mik i mirë për t’u mbështetur në kohë nevoje. Ndërsa ai mund të jetë paksa shumë i sinqertë, ju e dini se po merrni mendimin e tij të vërtetë për çdo çështje. Dhe siç e dinë shikuesit, besimi dhe komunikimi janë çelësi për një mik të ri më të mirë.

Scheana Shay

Dashuria e bën botën të rrotullohet dhe Scheana Shay është gjithmonë e gatshme të mbështesë një mik në nevojë. Ndërsa Scheana mund të mos ketë qenë gjithmonë më popullorja nga grupi Vanderpump Rules, ajo është një nga pasuritë më të mëdha. Nëna e një fëmije nuk ka frikë të ndjekë asnjë nga ëndrrat e saj, përfshirë karrierën e saj muzikore. Me Scheana si mik, mund të jeni i sigurt se ajo do t’ju nxiste gjithashtu të ndiqni ëndrrat tuaja të karrierës.

Të gjithë kanë nevojë për atë mik edukues, me Scheana që kontrollon të gjitha kutitë. Ndihmon gjithashtu që ajo vjen me bashkëshortin e saj, Brock Davies, i cili gjithashtu po dëshmohet se është një mik i shkëlqyer për të pasur. Së bashku, të dy janë të gëzuar dhe përpiqen të shohin pozitiven në jetë. Në kohë të vështira, do të dëshironit të mbështeteni te Brock dhe Scheana, siç ka bërë Lala, duke e ditur se ata do të bënin gjithçka që munden për të ndihmuar një mik në nevojë.

NA THONI – KUSH MENDONI DO TË BËRË RREGULLAT MË TË MË TË MIRË TË VANDERPUMP MIK?