Vanderpump Rules Anëtarët e kastit të renditur para-sezonit 11

Klea

Vanderpump Rules Anëtarët e kastit të renditur para-sezonit 11

Me topin e Vitit të Ri që do të bjerë dhe do të sjellë një sezon të ri të Rregullat e Vanderpompës, fansat po kuptojnë se cilët anëtarë të kastit do të japin më shumë zhurmë për paratë e tyre. Me përfundimin tronditës të sezonit 10, premiera është shumë e pritur ndërsa fansat shikojnë finalen dramatike të Scandoval. Këtu janë anëtarët e rikthyer të kastit të Vanderpump Rules të renditur përpara se të kenë një shans për të prishur reputacionin e tyre në sezonin 11.

Lisa Vanderpump

Vazhdoj të mendoj, Lisa, kush? Por me gjithë drejtësinë, Lisa Vanderpump nuk ka qenë një shtesë në shfaqjen e saj për disa vite. Nënë pula dikur përpara dhe qendrës ka zënë vendin e dytë për punonjësit e saj ndërsa secili rritej dhe përqafoi ëndrrat e veta. Gjatë sezonit të 10-të, skenat në të cilat ishte Lisa u ndjenë të shkruara dhe të detyruara. Nuk duket sikur shumë nga ish-SURvers-et e saj po i drejtohen më për këshilla.

Aleja Lewber

Më pëlqeu të shikoja Ally Lewber në sezonin 10, kryesisht për shkak të aftësive të saj të larta të Nancy Drew. Ajo ishte një nga personazhet e parë që bashkoi dy dhe dy kur ishte fjala për historinë Scandoval. Ally është jashtëzakonisht e ëmbël dhe pothuajse shumë e pastër për botën e Vanderpump Rules, kjo është arsyeja pse ajo renditet kaq poshtë. Por nëse ajo vazhdon të gjejë të dhëna për aferat skandaloze të bandës, ajo do të jetë një pasuri totale për sezonin 11.

Lala Kent

Gjatë sezonit 10, ndjeva se Lala Kent ishte qetësuar vërtet. Megjithatë, Lala nuk u përmbajt kur bëhej fjalë për ribashkimin, teksa i zinte dhe e servirte Tom Sandoval. Lala gjithashtu shkoi shumë për Rachel Leviss në ribashkim, që ishte gjysma e arsyes që unë vazhdova të sintonizoja. Me gishta të kryqëzuar, ne kemi një Lala të aktivizuar për sezonin 11, sepse edhe pse lindja e saj është zakonisht e keqe, ajo në përgjithësi nuk e ka gabim për të. këndvështrimi ose leximi i të tjerëve rreth saj.

Tom Schwartz

Schwartzy zakonisht nuk e bën këtë për mua kur transmeton historinë e tij në Vanderpump Rules, kryesisht sepse ai është një beta që përpiqet të bëjë emër për veten e tij. POR paraqitja e tij në Winter House më ka ndryshuar vërtet mendimin.

Shpresoj që Sezoni 11 të tregojë anën argëtuese të Tomit, ku ai nuk kujdeset më për atë që ish-gruaja e tij, Katie Maloney, ka për të thënë. Por nëse shikuesit marrin të njëjtin Tom Schwartz nga sezoni 10, ku ai gënjeu dhe veproi si një kukull për mikun e tij më të mirë, mendoj se fansat do të duan t’i ndërpresin lidhjet me të shpejt.

Scheana Shay

Nëna e një personi nuk është gjithmonë aq e mirë sa ari, dhe shpesh varet nga stina që po shikojmë. Sezoni 10 përfundoi duke treguar Scheana Shay duke qëndruar pranë mikut të saj prej kohësh, por ne tashmë e dimë se Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të transmetojë gjithashtu Scheana duke pasur një bisedë të thellë me Tom Sandoval. Drama do të nxehet pasi ajo mund të detyrohet të zgjedhë midis mashtruesit dhe yllit të Broadway.

Katie Maloney

A është dikush një fans i Katie? Urrejtja gjatë sezonit të 10-të që fjalë për fjalë i ra si jargja nga goja ishte paksa e tepërt. Por, me këtë që u tha, pamjet paraprake të Sezonit 11 treguan Katie në këmbë Ariana Madix. Do të më duhet që Katie të hapë dyqanin e saj të sanduiçëve dhe të fillojë të shërohet në mënyrë që ajo të jetë e pëlqyeshme në sezonin e ri. Është një detyrë e gjatë, por mendoj se mund të bëhet.

Ariana Madix

Të gjithë po mbajnë frymën e tyre pasi Ariana tregoi se ndjeu se fansat mund ta sulmonin gjatë sezonit 11 të Vanderpump Rules. Ariana u bë e dashura e Amerikës pas sezonit 10 dhe iu dhanë mundësi të shumta për të përmirësuar veten, kështu që çfarë mund ta bëjë atë kaq të papëlqyeshme në Vitin e Ri? Çfarëdo që të jetë, unë jam këtu për të.

Tom Sandoval

Vërtet? Njeriu më i urryer në Amerikë e ndryshoi emrin e rrjeteve sociale në Thomas. Nuk mundem me të. Por pikërisht kjo është arsyeja pse ai vlerëson numrin dy në mesin e anëtarëve të kastit që unë jam më i interesuar të shoh.

Tom është i mahnitshëm në përqafimin e urrejtjes dhe ndryshimin e mënyrës sesi shihet. Nuk duket se ai do të pikturohet si një horr as për sezonin 11, gjë që është më interesante. Jam shumë gati të shoh sesi Bravo e nxjerr nga vrima në të cilën është gjetur.

James Kennedy

E gjej veten duke rrënjosur për James Kennedy, dhe kjo mund të jetë për shkak të rikthimeve të tij të mrekullueshme si “poo poo head” ose “krimb me mustaqe”. Unë do të argumentoja se James ishte veçanërisht i tërbuar gjatë ribashkimit të sezonit 10, pothuajse më shumë se Ariana. Është e qartë nga vështrimi i fshehtë se James ka ende probleme besimi me Sandoval dhe do t’i duhet kohë përpara se të kontaktojë përsëri me të.

Mendoj se në sezonin 11 të Vanderpump Rules, James do të sjellë macet dhe do të mbajë ende këmbët e Tomit në zjarr.