Vanderpump Rregullon meshkujt e renditur pas sezonit 11

Klea

Vanderpump Rregullon meshkujt e renditur pas sezonit 11

Pas 18 episodesh lotësh, grindjesh dhe goditjesh me thikë, sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës ka përfunduar zyrtarisht. Ribashkimi tre-pjesësh i mbushur me dramë u mbyll të martën, më 28 maj me një orë të fundit emocionale. Siç pritej, ribashkimi u përqendrua kryesisht rreth Tom Sandoval dhe pasojave të “Scandoval”. Banda e kopertinës yll interpretuesi edhe një herë u përpoq të dilte si i penduar për aferën dhe fansat vunë në dyshim motivet e tij. Sa për burrat e tjerë në skenë, ata arritën të mbijetonin relativisht të padëmtuar. Tom Schwartz mori pak nxehtësi për trajtimin e Jo Wenberg, por të paktën këtë herë ai nuk ishte i prirur për të qenë bashkëpunëtor në një aferë disamujore.

Tani që sezoni 11 ka përfunduar, le të rishikojmë një pyetje të vjetër, “Kush është djali numër një në grup?”

Këtu është çdo njeri i renditur në sezonin 11 të VPR:

Tom Sandoval – Në fund

Sandoval dikur ishte qendra e skenës në bandën VPR, por pasi lidhja e tij me Rachel Leviss doli në dritë, grupi e degradoi atë. Ai kishte pak aleatë në sezonin 11 dhe kaloi shumicën e kohës duke u përpjekur të riparonte miqësitë e tij brenda kastit. Disa anëtarë të kastit ishin të gatshëm të bënin paqe me yllin e rënë të Bravo, por ai ishte ende në dalje.

Jo vetëm që ishte në dalje me miqtë e tij, por edhe shikuesit në shtëpi ende nuk e kishin falur. Ariana Madix mbeti një e preferuar e fansave dhe Sandoval nuk ishte në gjendje ta bënte atë zuzar. Harku i tij i shëlbimit u shkatërrua dhe fansat u ndjenë sikur ai nuk po merrte përgjegjësi për lëndimin e ish-të dashurës së tij.

Sezoni 11 nuk e bëri atë të dukej si një humbës i dashur. Fansat e panë atë duke e quajtur Arianën “dembele” dhe duke u justifikuar për përfshirjen e tij në këtë çështje. Komentet e tij të vrazhda në ribashkim gjithashtu nuk e ndihmuan atë.

Është e sigurt të thuhet se statusi i tij “djali numër 1 në grup” është revokuar.

Tom Schwartz – Atje poshtë me Sandoval

Schwartz nuk ishte aq i izoluar sa Sandoval këtë sezon, por ai ishte ende në akull të hollë. Kasti e pa Schwartz-in si bashkëpunëtor në këtë aferë. Në fillim të sezonit, ai nuk ishte në një vend të mirë me Ariana dhe Katie Maloney, gjë që e lëndoi përfaqësuesin e tij në grup. Ndërsa sezoni përparonte, ai u soll më shumë në grup. Ai nuk ishte armiku numër një, por gjithsesi ia doli të zemëronte disa njerëz. Shokët e tij të aktorit e kritikuan atë për sjelljen e Jo-së ndërkohë, fansat në shtëpi e thërrisnin atë për ta drejtuar atë. Në përgjithësi, nuk ishte sezoni i tij më i mirë.

James Kennedy – I preferuari i papritur i fansave

James Kennedy është transformuar plotësisht gjatë kohës së tij në VPR. Kur iu bashkua kastit për herë të parë, ai ishte një djalë i pacipë, njëzet e ca vjeçar, me pak kujdes për ndjenjat e njerëzve të tjerë. Në sezonin 11, ai ishte një njeri i ri. Ai ishte një i dashur i mirë dhe një pronar i mirë qeni. Ai (kryesisht) mbeti i niveluar dhe u ngrit për zonjat në grup. E dua atë.

Transformimi i tij nga zuzar në të preferuarin e fansave filloi me të vërtetë në sezonin 10 pas ndarjes së tij me Rachel. Fansat filluan të thoshin, “Prisni, a po kërkojmë për DJ James Kennedy?” Ai mund të mos jetë djali numër 1 në grup, por padyshim që është ngritur në rangje.

Brock Davies – Djaloshi numër 1

Ju mund të habiteni kur shihni se bashkëshorti i Scheana Shay, Brock Davies, zë vendin e parë në këtë listë, por më dëgjoni. Po, ai nuk ka qenë shumë gjatë në shfaqje, por këtë sezon, ai u shfaq vërtet. Ai nuk kishte frikë të jepte mendimin e tij dhe ofroi një perspektivë unike për situatën. Ai kishte pak simpati për pozicionin e Sandovalit, por nuk e mbrojti verbërisht. Kur Sandoval erdhi për Scheana, Brock e vendosi atë në vendin e tij. Sigurisht, ai nuk e kishte plotësisht shpinën e Arianës, por mendoj se mungesa e besnikërisë së tij të verbër e bëri sezonin më bindës.

Ne gjithashtu pamë më shumë prej tij në modalitetin e babait këtë sezon, i cili ishte shumë i ëmbël. Vendasja australiane ka dëshmuar se është një baba i përkushtuar dhe i pranishëm për Summer Moon dhe është e adhurueshme për t'u parë. Ai ka qenë gjithashtu një figurë e pranishme për Lala Kent dhe vajzën e saj Ocean.

Unë po i dhuroj kurorën “djaloshi numër 1 në grup” Brock për veprimet e tij në sezonin 11. Le të shohim se sa kohë ai mund ta mbajë atë.

Transmetoni sezonet e mëparshme të Vanderpump Rules on Peacock.