Milania Giudice

Klea

Vajza e Teresa Giudice, Milania, përplaset me Mercedes të ri, të konvertueshme!

Vajza e Teresa Giudice, Milania, përplaset me Mercedes të ri, të konvertueshme!

Milania Giudicevajza e Teresa Giudice nga Amvise të vërteta të Nju Xhersit, ishte përfshirë në një aksident automobilistik në kabriolin e saj të ri Mercedes-Benz. Incidenti ndodhi në Boonton, NJ, të premten, sipas një raporti të policisë të marrë nga TMZ.

Përplasja është përfshirë e Milanisë automjet luksoz dhe një makinë tjetër. Sipas raportit, në vendngjarje ka pasur një mosmarrëveshje se kush ishte fajtori. Milania, 18, pretendoi se shoferi tjetër vrapoi një shenjë ndalimi dhe goditi makinën e saj në kryqëzim. Megjithatë, shoferi tjetër pohoi se ata ishin ndalur plotësisht në shenjën e ndalimit, panë në të dyja anët dhe më pas në një farë mënyre përfunduan duke goditur e Milanisë automjeti.

Milania Giudice

Policia përfundimisht përcaktoi se aksidenti u shkaktua nga “mosvëmendja e shoferit tjetër dhe dështimi për t'u dorëzuar në të drejtën e kalimit”, duke u anuar me te Terezes vajza.

James Leonard,Giudice Këtë e ka konfirmuar avokati i familjes Milania ishte i padëmtuar, duke thënë për gazetën,

Milania Giudice

“Ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës që askush nuk u lëndua. Kjo është gjithçka që ka rëndësi.”

Pavarësisht Milania Duke qenë e padëmtuar, Mercedes-Benz-i i saj, ende me etiketa të përkohshme, duhej të tërhiqej nga vendi i ngjarjes.

Pas aksidentit, Milania festoi pranimin e saj në Universitetin e Tampës me nënën e saj, Terezën. Gjatë fundjavës, ylli i realitetit 52-vjeçar dhe vajza e saj pozuan në një shtrat të stolisur me veshje universiteti kuq e zi. Tereza kishte dekoruar e Milanisë dhomë me një hark masiv tullumbace dhe i dhuroi atlete Nike.

Melissa Gorga

“Urime për Universitetin e Tampës! Unë të dua shumë dhe jam shumë krenare për ty! Mezi pres të shoh se çfarë do të arrish brenda katër viteve të tua, bëje mamin krenare❤️”, ka shkruar Teresa në foton e festës.

Tereza ndan Milania me ish-bashkëshortin, Joe Giudicesë bashku me vajzat Gia23, Gabriella, 20 dhe Audriana14.