Gwendlyn Brown

Klea

Vajza e ‘Sister Wives’ Christine Brown, Gwendlyn, e ka lënë dasmën e saj dhe ajo është e shkatërruar!

Vajza e ‘Sister Wives’ Christine Brown, Gwendlyn, e ka lënë dasmën e saj dhe ajo është e shkatërruar!

Christine Brown e lidhi nyjën me David Woolley në fillim të këtij muaji, por një nga Gratë Motra fëmijët e yllit nuk shiheshin askund. Gwendlyn Brown nuk mori pjesë në festë, përkundër faktit se të gjithë biologjikët e saj dhe shumë nga gjysmë-vëllezërit e saj ishin të pranishëm në këtë festë.

Gwendlyn Brown

e Gwen-it motra, Mykelti Padronadresoi pse Gwen zgjodhi të anashkalojë festimet gjatë një sesioni të fundit Pyetje dhe Përgjigje në Patreon. Mykelti, e cila bëri pyetje nga fansat së bashku me bashkëshortin e sajTony Padron, konfirmoi se Gwen ishte një mos-shfaqje. Ajo më tej shpjegoi se nuk e kishte idenë pse motra e saj zgjodhi të anashkalonte ditën e madhe të nënës së tyre.

“Sinqerisht nuk e di. Une nuk e di. Gwendlyn nuk më tha pse ajo nuk ishte atje.” Mykelti zbuluar. “Kur ajo nuk u shfaq, ishte një lloj tronditje për mua. Nuk e dija që ajo nuk do të ishte atje. Kjo është ajo [question].”

Tony Padron

Mykelti pranoi se e Gwen-it mungesa ishte e vështirë për nënën e saj.

Mykelti tha: “Mendoj se është tragjike dhe e trishtueshme për nënën time. Nuk i di arsyet pse. Mund të kishte ndodhur një emergjencë. Nuk mund të kishte asgjë, kush e di? Un nuk. Por është e trishtueshme.”

Christine Brown

Toni thirri, duke rënë dakord – “Mamaja jote është padyshim e trishtuar për këtë.”

Pyeti një fans Mykelti nëse Gwen ishte “xheloze” për ceremoninë e profilit të lartë të nënës së saj dhe nëna e tre fëmijëve tha: “Aspak.”

Gwendlyn Nuk donte që dasma e saj në emision apo të publikohej në ndonjë mënyrë të tillë.” Mykelti pretenduar. “Mendoj se ata arsyetojnë vetëm pse donin të filmonin e Gwendlyn-it fejesa ishte sepse Davidi dhe babai im do të takoheshin, kështu që mendoj se ishte e vrazhdë prej tyre, sepse kjo duhet të kishte qenë më shumë Gwendlyn. Por nuk mendoj se ajo është e mërzitur që mamaja mori më shumë vëmendje sepse Gwendlyn nuk e donte këtë.”

Tony Padron

Kristina dhe e Kodit fëmijët, Aspyn, 28, Paedon, 25, Mykelti 27, Ysabel, 20 dhe 13-vjeçarja Vërtetë, të gjithë morën pjesë në dasmën.

Meri Brown Fëmija i vetëm, Leon Brown, dikur Mariah, u pa gjithashtu në turmën e të ftuarve, megjithëse Meri nuk mori pjesë. e Janelës gjashtë fëmijë biologjikë, Garrison, Gabriel, Logan, Hunter, Madison Brush dhe Savanah, ishin të gjithë të pranishëm.

Janelle Brown

Gwen ndau mbështetjen e saj për lidhjen e re të nënës së saj në prill, pak para se çifti të shpallte fejesën e tyre.

“Po, më pëlqen i dashuri i nënës sime. Unë mendoj se ai është shumë argëtues.” Gwen tha gjatë një Live në Instagram. “Ai dhe Truely shkojnë shumë mirë, gjë për të cilën më shqetësonte më shumë.”

Gwendlyn Brown

Muajin e kaluar, Gwen tregoi se ishte në bordin e sindikatës kur postoi një karusel fotosh që shfaqnin veten së bashku me disa nga vëllezërit e motrat e saj të përziera me disa e Davidit fëmijë, duke mbishkrimin e postimit – “Motra 👯‍♀️.”

David, një e ve, ka tetë fëmijë, Adam, Colton, Garrett, Kati, Dallas, Raegan, Payton dhe Maddox.

Gwendlyn Brown

Ne korrik, Gwen u martua me të dashurën e saj, Beatriz Queiroz. Kristina mori pjesë në këtë ngjarje me të fejuarin e saj të atëhershëm, ashtu siç bëri Kodi me një grua të mbetur, Robyn Brown.

Gratë Motra

Kristina ende nuk ka adresuar mungesën e vajzës së saj, por ka të ngjarë ta bëjë këtë kur dasma të shfaqet në një episod të ardhshëm të “Gratë motra” ose një spinoff potencial TLC.

Gratë Motra transmetohet të dielave, në orën 22:00 EDT, në TLC.