Kroy Biermann

Klea

Vajza e Kim Zolciak është e neveritur me marifetin më të fundit të mamasë!

Vajza e Kim Zolciak është e neveritur me marifetin më të fundit të mamasë!

e Kim Zolciak vajza, Ariana Biermannka reaguar ndaj postimit të fundit të mamasë së saj me klikime.

22-vjeçari shkoi në TikTok për të përshkruar përjetimin, “sikletin e dorës së dytë … përmes çatisë”, pasi pa “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” Fotoja e postuar bardh e zi nga alum e bashkëshortit të saj të larguar, Kroy Biermannme titull – “#RIP 💔 #LinkInBio.”

Kim Zolciak

Kimnëna për të Ariana dhe motra e saj, Brielle27 vjeç, ndan katër fëmijë me ish-lojtarin e NFL-KJ, 12, Kash, 11 dhe binjakët 10-vjeçarë, Kaia dhe Kane.

Kim Zolciak

Ariana ndau se kishte marrë disa mesazhe direkte përpara se ta shihte Postimi i nënës së saj, i cili ishte i lidhur me një artikull gjenerik të Celebuzz që shfaqte të famshëm që kishin vdekur në 2023.

“Unë fizikisht nuk kam asnjë fjalë f-king,” tha ajo. “Çfarë? Si cfare? … Çfarë do të bënit në këtë situatë?”

Ariana Biermann

Ariana u bë emocionuese dhe dukej se i fliste drejtpërdrejt nënës së saj kur ajo tha: “Të dua, por thjesht, më pëlqen…Zemra ime, si, më tërhiqet. Si, jo. F–k?”

@arianabiermann

♬ tingull origjinal – ariana biermann

Kim është goditur nga reagimet negative të fansave muajt e fundit për mashtrimin e ndjekësve të saj në rrjetet sociale mes divorcit të keq të çiftit të huaj.

Ariana Biermann

ne mars, Ariana thirri nënën e saj për ndarjen e një postimi mashtrues në lidhje me thashethemet që pretendonin për tradhti brenda martesës së saj të trazuar.

Kim Zolciak

Tifozët shpërthyen Kim për postimin e asaj që shumë e konsideruan si klikim, jo ​​informacion real në lidhje me një ndryshim të mundshëm të komplotit martesor.

“Sapo hyra në Instagram për herë të parë që nga dje.” Ariana tha në një video të shpërndarë nga llogaria në Instagram, @bravosnarkside. “A keni marrë ndonjëherë një siklet kaq të keq të dorës së dytë nga dikush? Unë fjalë për fjalë kam ankth për shkak të postimit tuaj.”

“Dhe të gjithë do të më pyesin mua [about it]”, vazhdoi ajo. “Kjo është mënyra që unë zbuloj më shumë në media këto ditë se çdo mënyrë tjetër. Dhe unë jam i mbushur me siklet… Nëse e dini, ju e dini.”

Kroy Biermann

Ne nentor, Kim u godit duke përdorur karrem për të mashtruar ndjekësit e saj në Instagram që të besonin se vajza e saj e madhe, Brielle Biermannmund të jetë shtatzënë.

Kim postoi një lidhje që lë të kuptohet për një shtatzëni, por fansat vetëm e mësuan Brielle's mendimet për t'u bërë nënë potencialisht në të ardhmen kur klikuan në lidhje.

Kim Zolciak

Titulli i artikullit ngacmohej – “Oh fëmijë! Brielle Biermann na tha për të pasur fëmijë dhe si ndihet ajo për nënën e saj Kim duke u bërë gjyshe.”

Kim Zolciak

TMZ më vonë sugjeroi këtë Kim ka të ngjarë të fitonte një përqindje të të ardhurave nga reklamat e krijuara nga trafiku që ajo drejtonte në uebsajtin e lidhur.

Kim Zolciak

e Arianës ndjekësit e kërkuan që të distancohej nga nëna e saj më pas e Kim-it postimi i fundit.

Një person tha: “Si nënë, kjo më thyen zemrën. Kujdesu per veten. Vendosni kufij të fortë dhe sinqerisht, qëndroni larg shoqërive. Kujdesuni për zemrën dhe kokën tuaj tani.”

Një tjetër tingëlloi – “Mos kontakti me nënën time ishte gjëja më e mirë që kam bërë ndonjëherë për veten time.”