Vajza e Kim Zolciak Brielle Biermann konfirmon fejesën me lojtarin e bejsbollit Billy Seidl

Klea

Vajza e Kim Zolciak Brielle Biermann konfirmon fejesën me lojtarin e bejsbollit Billy Seidl

Shumë prej nesh shikuan Brielle Biermann rriteni duke filluar që nga fillimi i The Real Housewives of Atlanta dhe e gjithë rruga deri në Don’t Be Tardy. Kohët e fundit, ne e kemi parë të sillet më shumë si një e rritur sesa njëri prej prindërve të saj – Kim Zolciak dhe Kroy Biermann – gjatë gjithë aksidentit të tyre të pafund të trenit publik të një divorci dhe krize financiare.

Pra, është freskuese të shohësh më në fund disa lajme pozitive Biermann! Brielle sapo ka konfirmuar se së fundmi është fejuar me lojtarin e bejsbollit të ligës së vogël, Billy Seidl.

Brielle Biermann tha “po!”

Brielle, 27 vjeç, hyri në Instagramin e saj dje për të ndarë lajmin e fejesës së saj dhe Billy-t, të cilin një etiketë tregon se u zhvillua në Scottsdale, AZ. Një foto tregon 24-vjeçarin Kannapolis Cannon Ballers, Billy, i ulur në një gju. Dy fotot e tjera duket se tregojnë çiftin e lumtur duke telefonuar të dashurit e tyre për të zbuluar lajmin.

Fansat dhe bravolebët i uruan komentet për të uruar Brielle dhe Billy.

Mama Kim ka reaguar me disa emoji të nënvlerësuara për sytë e zemrës.

Motra Ariana Biermann komentoi dy herë, duke shkruar, “urime njerëzve të mi të preferuar <3" dhe "ju dua shumë të gjithëve!!!"

Larsa Pippen la një të thjeshtë, “Urime”

Dhe djali tjetër Bravo, Gia Giudice, reagoi ndaj lajmit me: “Omg urime bebe!!!”

Ajo më vonë shkoi në Stories e saj për të treguar rockin e ri.

Billy dhe Brielle e nisën me vështirësi lidhjen e tyre në Instagram në prill 2023. Që atëherë, ata kanë postuar disa nga përvojat e tyre së bashku, si pushimet e tetorit në Cabo San Lucas dhe pjesëmarrjen e tyre në një martesë në fillim të këtij muaji.

Brielle duhet ta dojë pak bejsboll. Pak kohë më parë, ajo ishte në një lidhje dyvjeçare me Michael Kopech, një shtambë për Chicago White Sox, derisa u ndanë në mars 2018.

Ajo gjithashtu pati një situatë të shpejtë me ish-shtambin e UCLA, Justin Hooper në 2019, i cili zgjati më pak se një vit.

Është koha që Brielle të përjetojë një gëzim të madh pas vitit shumë të errët të familjes së saj. Urimet më të mira për Billy dhe Brielle për një jetë plot dashuri dhe lumturi. Shpresojmë që ata të kenë sensin për të ulur Kim dhe Kroy në tavolina të ndryshme në anët krejtësisht të kundërta të vendit të dasmës!

Mund të transmetoni episodet e vjetra të The Real Housewives of Atlanta dhe Don’t Be Tardy në Peacock.