Vajza adoleshente e Tori Spelling ngacmohet mbi familjen duke qenë e pastrehë!

Klea

Vajza adoleshente e Tori Spelling ngacmohet mbi familjen duke qenë e pastrehë!

Vajza adoleshente e Tori Spelling ngacmohet mbi familjen duke qenë e pastrehë!

Beverly Hills 90210 alum trajtoi situatën gjatë episodit premierë të podcast-it të saj të ri, duke kujtuar një histori që përfshin vajzën e saj 15-vjeçare, Stella, dhe se si shokët e saj të klasës besonin se familja e saj ishte “e pastrehë” pasi imazhet e klanit të famshëm qarkulluan vitin e kaluar.

“Vajza ime thotë: “Njerëzit tashmë flasin për ne në shkollë. Ata të njohin ty dhe të njohin familjen dhe lexojnë shtypin. Drejtshkrimi shpjegoi në podkastin e saj “Gabimi drejtshkrimor”.

Vajza adoleshente e Tori Spelling, Stella

Ajo vazhdoi — “Ajo kishte dikë që i vinte në shkollë dhe e pyeti, 'A je në distriktin shkollor, apo ku parkon RV-ja jote? Sepse jetoni në një RV me nënën tuaj apo jo?'”

Dean McDermott

Aktorja 50-vjeçare tha se familja e kishte marrë me qira autohomën për një aventurë kampingu bregdetar “si çdo familje tjetër”.

“Ajo u turpërua,” Drejtshkrimi tha për adoleshentin.

Tori Spelling

Drejtshkrimi hodhi një bombë divorci mbi burrin e saj të larguar, Dean McDermott, gjatë një segmenti të veçantë të podcast-it. Ajo nuk transmetoi McDermott's zëri, por dyshja me sa duket u grindën se kush duhet të kishte paraqitur i pari kërkesën për divorc.

Dean McDermott

“Ata e kanë bërë. Është formaliteti. Është vetëm një fletë që kontrolloni, dhe më pas do të duhet ta nënshkruani atë.” Drejtshkrimi, e cila u nda nga i shoqi nëntë muaj më parë, i tha prezantuesit të “Chopped Canada”.

“Në thelb, ju e shpalosni atë me Daily Mail dhe më thatë gjithçka që më keni bërë gjatë viteve, kështu që mendoj se ka kuptim të plotë që ndoqën atë që unë do të dorëzoja,” shtoi ajo.

Ajo e mbylli bisedën telefonike me një të thjeshtë “Të dua”.

Tori Spelling

Telefonata surprizë erdhi vetëm dy ditë më pas Drejtshkrimi Kërkesa e divorcit u bë publike dhe nëntë muaj më pas McDermott Lajmin e ndarjes e kanë shpërndarë në Instagram.

Drejtshkrimi dhe McDermott57 vjeç, u martua në vitin 2006 dhe vendosi të ndahej në qershor 2023. Ata kanë pesë fëmijë së bashku, Stella, Liam, 17, Hattie, 12, Finn, 11 dhe Beau, 7 vjeç.

Dean McDermott

Drejtshkrimi u zhvendos në një varg pronash me qira menjëherë pas ndarjes. Ajo jetoi në një sërë shtëpish me qira dhe motele të lira përpara se të transferohej në RV për një periudhë kohore, gjatë verës së 2023.

Familja aktualisht banon në një pronë luksoze me pesë dhoma gjumi, me tre banja në San Fernando Valley, sipas Daily Mail.

McDermott thuhet se u transferua me të dashurën, Lily Calo, në fillim të këtij viti.