Usher and Tameka Foster

Klea

Usher i dhuroi ish-gruas së tij Tameka Foster bileta VIP për Super Bowl 2024 pas divorcit skandaloz

Usher i dhuroi ish-gruas së tij Tameka Foster bileta VIP për Super Bowl 2024 pas divorcit skandaloz

Usher u martua me të dashurën e tij për një kohë të gjatë, Jennifer Goicoechea, gjatë fundjavës, por gjithashtu i dhuroi ish-gruas së tij bileta VIP në mënyrë që ajo të mund ta shikonte atë duke performuar në pjesën e parë gjatë Super Bowl 2024.

“Një nga përfitimet e të pasurit Usher pasi një ish po shkon në Super Bowl”, ish-i këngëtares, Tameka Foster, tha Page Six. “Janë fakte.”

Usher

Foster sqaroi – “Unë nuk jam duke u takuar me dikë që nuk mund të më çojë në Super Bowl. Kjo nuk do të ishte trajektorja ime. Por duke parë Usher performanca ishte padyshim një përfitim.”

Tameka Foster

Këngëtarja tronditi Allegiant Stadium në mes të ndeshjes së madhe të së dielës dhe iu bashkua në skenë nga të ftuarit, Alicia Keys, Ludacris, Jermaine Dupri, HER, Lil Jon dhe Will.i.am.

“Mendova se Super Bowl ishte i mrekullueshëm,” tha Foster tha. “Ishte fenomenale. Kalova nje kohe te bukur. U argëtova shumë në lojë. Shfaqja e pjesës së parë, natyrisht, ishte e mahnitshme.”

Usher

Foster dhe Usher ishin të martuar nga viti 2007-2009 dhe kanë së bashku dy fëmijë adoleshentë.

Stilistja do të luajë në serialet e reja të realitetit, “Bold and Bougie”, së bashku me yjet e tjerë, Malaysia Pargo, Crystal Smith, Gocha Hawkins, Princesha Banton-Lofters. Seriali WeTV u shfaq premierë më 15 shkurt.

Usher dhe Tameka Foster

Kur Foster iu kërkua të gjente pjesët më të këqija dhe më të mira të martesës me këngëtaren e famshme, ajo tha – “Epo, pjesa më e mirë është se ne kemi fëmijë të mrekullueshëm dhe ata janë të mrekullueshëm dhe të lezetshëm. Ata kanë personalitete të nxehta nga ne të dy.”

Tameka Foster

Autori pranoi – “Pjesa më e keqe është të bësh një intervistë për të [her upcoming] Shfaqje televizive dhe të pyetur për Usher.

“Dashuria është dashuri – për sa kohë që ai e gjen dashurinë në çfarëdo momenti që është, në jetën e tij,” tha ajo, kur u pyet për marrëdhënien e re të ish-it. “Unë gjithmonë e inkurajoj atë të ketë zakone të mira.”

Tameka Foster

53-vjeçarja tregoi se ka përjetuar reagime gjatë viteve të saj me të Usherpjesërisht për shkak të ngjyrës së lëkurës së saj.

“Nuk më kanë dashur për këtë… Kjo është pjesa më e keqe që mendoj për mua. Thjesht nuk e ndjej se dashuria e zezë është më e përqafuar.” Foster tha. “Mendoj se është një gjë e së kaluarës, për fat të keq. Nuk mendoj se është aq i festuar. Në ditët e sotme duhet të ndryshojmë narrativën, por duhet të gjejmë burra që pajtohen me ne. Ky eshte problemi. Burrat po shkojnë nga ana tjetër.”

Usher dhe Tameka Foster

“Vetëvlerësimi im në atë kohë… ju e dini se po flasim për 10 vjet më parë,” shtoi ajo. “Motrave nuk u pëlqeu.”