Çiftet më problematike të të fejuarve 90 ditë

Klea

Udhëzues për aktorët e sezonit 8 Happily Ever After

Më në fund, I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? U zbulua kasti i sezonit të 8-të. Për habinë e askujt, çiftet e sezonit 8 janë po aq të diskutueshëm si kurrë më parë!

Gino Palazzolo dhe Jasmine Pineda do të rikthehen për të tretin sezon radhazi, duke tronditur shumë shikues. Ata do të bashkohen nga Ed Brown dhe Liz Woods, të cilët janë një tjetër çift shumë i diskutueshëm në ekskluzivitet. Angela Deem dhe Michael Ilesanmi gjithashtu do të kthehen, së bashku me Loren Brovarnik dhe Alexei Brovarnik.

Nicole Sherbiny dhe Mahmoud El Sherbiny gjithashtu do të kthehen, pas largimit të papritur të Nicole nga Egjipti. Emily Bieberly dhe Kobe Blaise do të vazhdojnë të eksplorojnë jetën bashkëshortore, ashtu siç do të bëjnë edhe aktorët e tyre të mëparshëm, të fejuarit 90 ditë, në sezonin 9, Patrick Mendes dhe Thaís Ramone.

Gino & Jasmine

Gino dhe Jasmine do të kthehen sërish në ekranet e shikuesve pas shfaqjes së tyre aktuale në sezonin 10 të të fejuarit 90 ditë. Pas martesës, Gino dhe Jasmine do të vazhdojnë të punojnë për problemet e tyre. Traileri i sezonit 8 të HEA sjell më shumë turbulenca për çiftin, i cili madje kërcënon ta kthejë Jasmine në Panama!

TLC mori një vendim interesant duke marrë sërish aktorë Xhino dhe Jasmine, pasi shikuesit po ngopen me dramën e tyre të përsëritur. Çifti do të duhet vërtet të përmirësojë marrëdhënien e tyre toksike për t’u rikthyer në hiret e mira të fansave.

Big Ed & Liz

Ed dhe Liz po kthehen për sezonin e tyre të dytë të Happily Ever After? pasi u transferuan së bashku në Arkansas. Sezoni 8 i HEA do të ndjekë çiftin teksa ata vendosin nëse do të martohen apo jo, ndërsa përballen me më shumë probleme në marrëdhënien e tyre.

Shikuesit mund të jenë të hutuar se pse Ed dhe Liz janë marrë, pasi duket shumë e sigurt që të dy tani janë ndarë. Liz ka lançuar një burrë të ri në rrjetet sociale dhe duket se edhe Ed ka ecur përpara. Shpresojmë se do të kemi njëfarë qartësie për këtë deri në fund të sezonit!

Angela dhe Michael

Angela dhe Michael do të kthehen gjithashtu për një tjetër sezon të HEA, megjithëse historia e tyre do të jetë ndryshe këtë herë. Traileri ngacmon Majkëllin që më në fund shkon në ambasadë për të kontrolluar vizën bashkëshortore, ndërsa Angela është me të në Nigeri. A do të jetë më në fund ky sezoni në të cilin do të shohim Michael të vijë në Amerikë?

Më herët kishte zëra se Angela ishte shkarkuar nga TLC, gjë që duket se i hedh poshtë. Fansat nuk e kanë parë ende të fundit të Angela dhe Michael, ndaj do të jetë interesante të shohim se çfarë do të sjellë ky sezon për ta!

Loren & Alexei

Loren dhe Alexei janë një shtesë interesante për sezonin 8 të HEA, edhe pse një rastësi. Gjatë sezonit të 8-të, çifti do të jetë prindëror me tre fëmijë të vegjël, pasi vajza e tyre Ariel feston ditëlindjen e saj të parë.

Ndërsa Loren dhe Alexei nuk janë aq të diskutueshëm sa disa nga çiftet e tjera, ata zakonisht janë mjaft të mërzitshëm për t’u parë. Historia e tyre është gjithmonë goxha e përsëritur, kështu që nuk ka gjasa që ata t’i shtojnë shumë substancë sezonit.

Nicole & Mahmoud

Mahmoud dhe Nicole do të ribashkohen në Amerikë këtë sezon pasi kanë kaluar të gjithë martesën e tyre në Egjipt. Nicole shpreson që Mahmoud që jeton në Amerikë do të shpëtojë lidhjen e tyre, megjithëse traileri ngacmon disa vështirësi serioze për çiftin. Në një moment, Nicole shfaqet duke u përpjekur të gjejë Mahmudin pasi ai ikën me telefonin e saj. Po!

Ndërsa Nicole dhe Mahmoud janë një çift i diskutueshëm, drama e tyre është padyshim më argëtuese për t’u parë se shumë nga çiftet e tjera. Shpresojmë, ata do t’i shtojnë pak erëz sezonit, ndërkohë që do të punojnë edhe për marrëdhënien e tyre.

Emily dhe Kobe

Emily dhe Kobe ishin një çift i diskutueshëm në sezonin 9 të 90 Day Fiancé, edhe pse ata janë rritur në shikues që atëherë. Çifti do të udhëtojë në vendlindjen e Kobe, Kamerun këtë sezon, në mënyrë që Emily të takojë familjen e tij për herë të parë. Megjithatë, me dy fëmijët e tyre, Koban dhe Scarlet, kjo mund të jetë një sfidë!

Pavarësisht se ishin problematikë gjatë sezonit të tyre të parë, Emily dhe Kobe u rritën në popullaritet me shikuesit pasi u shfaqën në Pillow Talk. Shpresojmë se ata mund të vazhdojnë ta bëjnë këtë në Happily Ever After? Sezoni 8!

Patrick & Thais

Patrick dhe Thaís janë çifti i fundit që bashkohet me Happily Ever After? Sezoni 8, ku ata do të bëjnë edhe disa udhëtime. Patrick do të udhëtojë me Thais në Brazil, ku do të takojë prindërit e saj. Babai i Thaís fillimisht nuk ishte në dijeni të planit të çiftit për t’u martuar, kështu që Patrick është i shqetësuar se si do të shkojë udhëtimi. Për të shtuar stresin, vëllai i mendimit të Patrick, John McManus, gjithashtu do të vijë së bashku për udhëtim.

Patrick dhe Thaís janë një nga çiftet më të pëlqyeshëm të kastit këtë sezon, pavarësisht se kanë uljet dhe ngritjet e tyre. Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë në Brazil, në mënyrë që marrëdhënia e tyre të vazhdojë të lulëzojë!