Udhëtimet më katastrofike të aktorëve të amvisave reale

Klea

Udhëtimet më katastrofike të aktorëve të amvisave reale

Çdo vit, Amvise të vërteta nga cilido qytet që të fillojë një udhëtim të veçantë të kastit. Shumë nga pushimet kanë qenë në destinacione ekzotike që përfshinin pishina shpirtërore, plazhe me rërë të bardhë dhe personalitete Bravo që bien në shkurre. Megjithatë, ndonjëherë ikja nuk është aq e qetë sa zonjat do të kishin shpresuar, dhe një parajsë tropikale mund të kthehet shpejt në ishull të frikshëm. Diçka në lidhje me ndryshimin e peizazhit thjesht bën që disa amvise të vërteta të mos varen plotësisht.

Hong Kong – RHOBH

Udhëtimi i Real Housewives of Beverly Hills në sezonin 7 ishte i jashtëzakonshëm falë tronditjes emocionale të Erika Jayne me një Eileen Davidson të panjohur. Udhëtimi ishte i vështirë që në fillim, por darka piktoreske me pamje nga qyteti ishte qershia në krye. Lëvizjet e Erika-s në tryezë përfshijnë lotët dhe ulërimat, “Ti nuk e di se me çfarë merrem unë çdo natë!”

Dorit Kemsely ishte tashmë në ujë të nxehtë me këngëtaren e Pretty Mess pasi shkaktoi një debat për Erika që ndezi miqtë e saj dhe nuk kishte veshur brekë. A mund të jetë ajo më e etur? Lisa Rinna pati sulmin më absurd deri më sot, duke e pyetur Doritin: “A po bënin njerëzit koka në banjën tuaj?” Shkathtësitë e detektivit të Nancy Drew të Lisa-s e shtynë atë të bënte këtë pyetje sepse shumë njerëz u ngritën nga tavolina gjatë një feste që ajo kishte organizuar disa javë më parë. Asnjë sasi e statujave të Budës nuk do ta shpëtonte këtë udhëtim.

Whistler – RHOC

Lëreni Vicki Gunvalson të na gjykojnë edhe më shumë kushërinjtë tanë në veri. Në atë që supozohej të ishte një udhëtim i bukur në Whistler, shpatet u bënë shumë të akullta falë vetë mbretëreshës së borës që bërtiste për jetën e saj të dashurisë. Gjatë sezonit të 8-të, OG e OC e bëri të qartë pse ajo do të jetë gjithmonë një fuqi, edhe nëse kjo i prishi pak udhëtimin vajzës. Lauri Peterson kishte ardhur për Vickin gjatë gjithë sezonit, por ajo nuk do ta merrte atë të shtrirë.

Fansat panë sesi udhëtimi i vajzave u shndërrua në një festë me baltë, e kompletuar me pantallona ski neoni. Lauri akuzoi Vickin se kishte bërë një treshe ndërsa ajo ishte larg në një konferencë sigurimesh, duke lënë të kuptohet se Vicki zakonisht e matur ishte e aftë për akte seksuale shumëngjyrëshe. Vicki u përgjigj në të vetmen mënyrë që ajo dinte – me një ortek emocionesh, duke bërtitur: “KURRE NUK KAM QENË KURRË ME SHUMË PARTNERË NË JETË!” Shpërthimi do të më ndjekë sa herë që të shkoj në shpatet.

Marok – RHONY

Udhëtimi i aktorëve të Real Housewives të Nju Jorkut të Sezonit 4 në Marok ishte i paharrueshëm për një sërë arsyesh. Së pari, sa herë Ramona Singer komentet e vrazhda dhe të paarsimuara ishin absurde. Ramonës iu dha gjithashtu dhuntia e largpamësisë pasi një fallxhore parashikoi saktë se Mario Singer po e tradhtonte. Flisni për një vrasje me zhurmë. Udhëtimi gjithashtu nuk ishte aq i shkëlqyeshëm për Luann de Lesseps, e cila fjalë për fjalë u rrëzua nga deveja e saj, jo një herë, por dy herë, sepse ajo nuk mund ta duronte më demin e saj.

Nuk do t’i dëgjoj kurrë britmat e forta të konteshës. Alex McCord bëri më të mirën e saj, por megjithatë nuk arriti të adresonte komentet e Herman Munster të bëra nga Lu. Shkëmbimi u bë gazmor pasi Kelly Bensimon kërkoi që Alex të “rihynte” në dhomë dhe të ishte më i sinqertë. Thjesht nuk kishte asnjë fitore për “buallin”. Kthehu te Ramona, e cila na bëri të gjithëve të hipnim në Ramonacoaster ndërsa ajo luftoi me Jill Zarin. kryesoi udhëtimin.

Kolumbia – RHONY

Udhëtimi me varkë nga ferri do të bjerë në turp mes tifozëve të Real Housewives të New York City. Gratë e Mollës së Madhe dinin të trajtonin thashethemet, aferat, madje edhe një ose dy përleshje, por ato nuk ishin një ndeshje për detet e hapura të Cartegna-s që u përpoqën t’i pështynin pas një lundrimi pikëllues. Udhëtimi pati dy zënka në tryezën e darkës, një Dorinda Medley e dehur duke ngatërruar fjalë dhe të gjithë u helmuan nga ushqimi, gjë që kërkonte që Ramona dhe Sonja Morgan të mbanin pelena në fluturimin për në shtëpi.

Anguilla – RHOA

Sezoni 5 i Real Housewives of Atlanta u dha fansave gjithçka në udhëtimin e tyre të aktorëve në Anguilla. Kenya Moore nuk mund ta mbante atë në pantallona, ​​ndërsa flirtoi pa turp Apollo Nida. Derisa hyri Phaedra Parks, dukej sikur mbretëresha e bukurisë mund të kishte përfunduar në dhomën e tij. Pati gjithashtu një përballje dramatike midis Porsha Williams dhe Kenias, e cila na dha rrotullimin ikonik “Gone With the Wind fabulous”.