Ubah Hassan i RHONY kritikon aktorin si 'Hags pasive-agresivë'

Klea

Ubah Hassan i RHONY kritikon aktorin si ‘Hags pasive-agresivë’

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut fansat kishin disa ndjenja për i Ubah Hasanit Performanca e ribashkimit RHONY. Ajo vendosi ta bënte glamin e saj në shtëpinë e saj dhe më pas mbërriti pak vonë. Ajo i tha prezantuesit Andy Cohen: “Shokët e mi të skuadrës nuk m’u ngritën. Erin [Lichy] më gënjeu dhe më goditi me gaz.”

Gjatë ribashkimit, Ubah nuk mori asnjë të burgosur. Edhe ylli i Real Housewives of Orange County, Tamra Judge, vuri në dyshim performancën e fortë të ribashkimit të Ubah. “Performanca e ribashkimit të Ubah-ut më dha: “Unë nuk bëra asgjë gjatë gjithë sezonit dhe duhet të bëj diçka për të shpëtuar mollën time,” tha ajo.

Ubah ka probleme me yjet e saj RHONY

Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Page Six raportoi se Ubah u shpreh për ribashkimin në Story-n e saj në Instagram. “Unë nuk shkova në ribashkim për askënd. Unë isha atje për të kërkuar qartësi nga një tufë hajdutësh pasive-agresivë”, shkroi Ubah. Ajo nuk përmendi se cilët ishin “hagët”. Për shkak të sherrit të Ubah me Erin për shkak të shakasë telefonike që shkoi keq, ajo mund të jetë një kandidate. Sai De Silva mund të ketë bërë listën për mosmbrojtjen e Ubahut gjatë debatit të saj me Erin.

Ubah gjithashtu mori një moment për të mbyllur çdo thashethem se pse e mbajti të dashurin e saj, Oliver Dachsel, të fshehtë.

“Sidenote: Është vërtet e jashtëzakonshme se si disa prej jush nxjerrin përfundime të shpejta, duke menduar se zgjedhja ime për ta mbajtur lidhjen time private nënkupton që burri duhet të jetë i martuar. Jo të gjithë lulëzojnë duke kërkuar vëmendje ose duke transmetuar gjithë jetën e tyre për konsum publik,” postoi Ubah. “Dhe mos më jepni BS që regjistrova për këtë. Burri im nuk e bëri”, shtoi modelja.

Më pas Ubah vendosi t’i bëjë thirrje Tamrës duke e etiketuar në Story-n e saj në Instagram. “@Tamrajudge siguroi çfarë mollë? E dashur, unë jam pema, duh! E dini se ata e redaktojnë këtë shfaqje në Hënë dhe mbrapa”, ka shkruar Ubah. “Ata [do] asgjë rastësisht ata zgjedhin të modifikojnë në atë mënyrë për të krijuar [sic] konfuzion që njerëzit si ju të mund të flasin. Nëse keni pyetje, dërgojini në rrugën time.” Ajo vazhdoi, “Më falni nëse seanca ime e grimit në shtëpi ju shqetësoi. FYI Unë bëj atë që dua kur dua.”

Ishte për t’u habitur që Ubah hyri i nxehtë në ribashkim. Por ajo gjithashtu mund të kishte mbajtur ndjenjat e saj. Unë nuk mendoj se ajo po bënte një performancë për të mbajtur mollën e saj.

Pjesa 2 e ribashkimit Real Housewives of New York transmetohet të dielën, 29 tetor në 9/8c në Bravo.