U zbuluan prezantimi i rregullave të reja Vanderpump

Klea

U zbuluan prezantimi i rregullave të reja Vanderpump

Me Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 gati të debutojë, Bravo ka publikuar prezantimin e ri për serialin. Ata që ende shpresojnë të marrin në duart e tyre sanduiçet “Diçka rreth saj” mund të duhet të presin pak më shumë, por ne kemi një paraqitje të shkurtër brenda hapësirës falë pamjeve të freskëta! Mbetet për t’u parë nëse dyqani do të duket në të vërtetë ashtu siç duket në hyrje kur të hapet përfundimisht. Nëse diçka rreth saj hapet fare…

Ditët më të mira të jetës sonë

E di që na pëlqen t’i rrëmbejmë, por kasti po duken mjaft të pabesueshëm në prezantimin e ri të VPR. Lala Kent posaçërisht po mbron një magjepsje.

Drama që doli nga Sezoni 10 i Pump Rules ishte e nxehtë. Për fat të keq për producentët dhe Lisa Vanderpump, ata nuk mundën ta joshnin Rachel Leviss përsëri në rrëmujë. Pra, ne kemi shumë Ariana Madix dhe Tom Sandoval që shmangin njëri-tjetrin si murtaja për të pritur me padurim. Yippee!

Për fat të mirë, ka disa pika të tjera bisedimi. Domethënë, për çfarë po fliste Tom Schwartz në trailer kur pretendoi se e kishte puthur Scheana Shay në Las Vegas? Do të na duhen disa fatura, prova, afat kohor dhe pamje nga ekrani për atë. Sidomos tani Scheana po thotë se një “makeout” nuk ka ndodhur kurrë.

Ndoshta do të arrijmë të shohim edhe marrëdhënien e punës së Katie Maloney me Arianën. Ne e dimë se diçka rreth saj është përballur me SHUMË pengesa. A do të dalin në ekranin e vogël me këtë sezon të ri? Duke qenë se ky është një shfaqje REALITET, para së gjithash, shpresoj që të jetë kështu.

Ajo që nuk po pres me padurim, është historia e James Kennedy me qenin e tij. Sidomos pasi dëgjoi pretendimet e Rachel për trajtimin e supozuar të qenit. Kafshët nuk duhet të përdoren për të nxitur një tregim.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë më 30 janar në orën 8/7c në Bravo.