U zbulua traileri i sezonit 2 të Southern Hospitality: 'Të thashë kështu'

Klea

U zbulua traileri i sezonit 2 të Southern Hospitality: ‘Të thashë kështu’

Nëse ka një shfaqje në Bravo që nuk po e shikoni por duhet ta shikoni, është Mikpritja jugore. Shfaqja e stilit Vanderpump Rules ndjek një grup punonjësish nga zinxhiri i bareve të Leva Bonaparte në Charleston. Kasti është një grup i larmishëm që përfshin yjet e shfaqjes (për mendimin tim) Grace Lilly, Maddi Reese, Mikel Simmons dhe Joe Bradley. Natyrisht, pjesa tjetër e grupit – hej, TJ dhe Bradley Carter (i shkel syrin) – sollën po aq substancë në rreth. Dhe partnerët dhe bashkë-yjet e tyre dhanë po ashtu.

Sezoni i parë përfundoi me zhurmë. Joe Bradley rrëfeu ndjenjat e tij për Maddin në finalen e sezonit, duke bërë që Mia Alario dhe Leva të hidheshin në erë mbi të. I dashuri mashtrues i Maddi, Trevor Stokes, gjithashtu donte tym me Joe. Dhe kjo nuk është as gjysma e saj, prandaj kjo ekuipazh miqsh me siguri kishte nevojë për një ribashkim për të zgjidhur problemet e tyre.

Edhe pse ata kurrë nuk e morën atë uljen e Andy Cohen, koha e tyre për shërim u zhvillua në formën e Sezonit 2 – transmetuar më 7 dhjetor në Bravo, dhe ne po flasim për të gjitha.

Një herë një mashtrues, GJITHMONË një mashtrues

Në rast se keni nevojë për një rifreskim, sezoni 1 i Southern Hospitality shfaqi disa skena me të dashurin e Maddi, Trevor.

Çfarë dinë shikuesit për të: ai është një mashtrues.

Megjithatë, zemra do atë që dëshiron zemra, dhe Maddi i jep atij një shans tjetër gjatë sezonit 1. Oof, motër! Dhe në trailerin e sezonit 2, duket se ai e ka bërë përsëri.

Teaser-i i zgjatur është shpërthyes dhe është plot me momente mahnitëse si Maddi që thyen telefonin e Trevor-it dhe përballet me gruan me të cilën supozohet se ka ngatërruar. Në një klip tjetër, një Maddi me sy të përlotur thotë: “Unë e besova kur tha se nuk do ta bënte më kurrë”, e ndjekur nga anëtarët e kastit Will Kulp dhe Joe Bradley duke thënë: “Të thashë”.

Bazuar në trailerin, ne jemi në një tjetër sezon fantastik nga një nga shfaqjet e reja më të mira të Bravo. Southern Hospitality transmetohet më 7 dhjetor në orën 21:00 ET.

Mund ta transmetoni Sezonin 1 në Peacock.