U zbulua grafiku i ndenjëseve të Ribashkimit të Sezonit 8 të Shtëpisë Verore

Klea

U zbulua grafiku i ndenjëseve të Ribashkimit të Sezonit 8 të Shtëpisë Verore

Të gjithë sytë janë te Shtëpi verore hedhur tani. Banda është duke filmuar ribashkimin e Sezonit 8 tani, dhe Bravo sapo publikoi tabelën e vendeve. Le ta mbajmë të gjithë Andy Cohen në mendimet tona, sepse ai e gjeti veten në mes të një stuhie.

Carl dhe Lindsay janë në vendet e nxehta

Edhe pse sezoni 8 duhet të kishte qenë i pari në dasmën e Carl Radke dhe Lindsay Hubbard, ne të gjithë e dimë se ai përfundoi duke qenë fillimi i fundit. Do ta shohim trenin të dalë plotësisht nga shinat deri në fund të sezonit. Pra, nuk duhet të jetë çudi që ish-të janë në vendet e nxehta për ribashkim. Ata janë pranë Andit, të përgatitur për të luftuar kokë më kokë.

Në anën e Karlit të skenës janë Kyle Cooke dhe Amanda Batula. Duhet të presim disa përditësime interesante nga dyshja burrë-grua, të cilët e kanë gjetur veten në mosmarrëveshje për vizionet e tyre për të ardhmen. Në atë anë të skenës është i sapolinduri West Wilson me Gabby Prescod në fund të divanit.

Ciara Miller dhe Paige DeSorbo janë ulur në anën e Lindsay të skenës, së bashku me të sapoardhurin tjetër të sezonit 8, Jesse Solomon. Ndërkohë, Danielle Olivera është në anën e largët të skenës, më larg Andit. Ka shumë hapësirë ​​atje poshtë për të për të sjellë Balloon Guy Joe për një paraqitje.

Kjo mund të jetë hera e parë në historinë e Summer House që dikush është kujdesur vërtet për tabelën e vendeve për ribashkimin e tyre. Megjithatë, ata janë duke kaluar sezonin e tyre më të mirë. Ne do të jemi në vëzhgim për detaje rreth ribashkimit pasi ato të bëhen të disponueshme. Ne e dimë se do të jetë një për t'u parë. Nëse nuk jeni të kapur në sezonin 8, tani është koha për ta bërë atë.

Episodet e reja të Shtëpisë Verore transmetohen të enjten në orën 21:00 në Bravo.