U zbulua aktorët e sezonit 2 të House of Villains

Klea

U zbulua aktorët e sezonit 2 të House of Villains

Kujdes, botë! E! sapo zbuloi grupin e fundit të të këqijve për Shtëpia e zuzarëvedhe duket se buxheti u rrit për sezonin 2. Ata ia dolën ta merrnin Teresa Giudice nga The Real Housewives of New Jersey dhe Kandy Muse nga RuPaul's Drag Race. Plus, Tiffany “New York” Pollard po kthehet për një tjetër xhirim në konkurs pas daljes së saj të hershme në Sezonin 1.

Joel McHale do të kthehet si mikpritës i sezonit 2, dhe E! njoftoi kastin në një video të re qesharake që tregon keqbërësit duke “audicionuar” për pjesën e tyre në serinë e konkursit. Për sezonin 2, ne kemi yje nga Survivor, The Challenge, Love dhe Hip Hop, dhe të tjera që shkojnë kokë më kokë në serialet më qesharake të konkurrencës në TV.

Nëse keni menduar se Sezoni 1 ishte i bezdisshëm, ky do të jetë në nivelin tjetër. Le të takojmë zuzarët!

Njihuni me kastin e Sezonit 2 të House of Villains

Nëse nuk jeni të njohur me premisat e House of Villains, në thelb është si një Big Brother më pak serioz. Çdo javë, zuzarët konkurrojnë në sfida për të fituar pushtetin në shtëpi. Ata votojnë njëri-tjetrin dhe zuzari i fundit në këmbë fiton 200,000 dollarë dhe titullin e lakmuar të Supervillainit të fundit të Amerikës.

Në Sezonin 1, Alumja e Bad Girls Club Tanisha Thomas arriti të rrëmbejë çmimin e madh, duke mposhtur veterinerët e serive të konkurrencës si Johnny Bananas dhe Jonny Fairplay. Sezoni i parë gjithashtu kishte Omarosa Manigault që konkurronte për çmimin. Nëse nuk e keni parë momentin kur Nju Jorku e ka nxjerrë plotësisht atë, është goxha ikonik.

Sezoni 2 i House of Villains nuk ka një datë premierë, por pritet të transmetohet diku këtë vjeshtë në E! Ndërkohë, mund të transmetoni sezonin 1 në Peacock.