Tyler Cameron thotë se Tom Sandoval ishte 'investuar' në Rachel Leviss

Klea

Tyler Cameron vlerëson “Dashuri dhe dhembshuri” të Tom Sandoval pas Forcave Speciale

Kundër të gjitha gjasave, disi Tom Sandoval është ende aktiv Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë. Mendova se ai do të lironte me kusht pothuajse menjëherë. Fansat ishin të gudulisura se si instruktori, Billy Billingham, nuk e kishte idenë se kush ishte Tom kur hoqi kapuçin. Madje u tall me flokët e Tomit.

Megjithatë, ylli i Vanderpump Rules ka thyer disa rregulla. Sipas yllit të The Bachelorette Tyler Cameron, Tom kontrabandoi fotot e Rachel Leviss në objektin e trajnimit. Kastit nuk i lejohej të kishte sende personale. Tyler, i cili pati fatin të flinte pranë Tomit, mendoi se ai dukej i “investuar” në Rachel.

Tani Tyler po tregon se si ndihet me të vërtetë për shokun e tij më të madh. I Dërguari ka lugën.

Tom ishte nxitësi më i madh i kastit

“Dëgjoni në media – gjithmonë dëgjoni më të keqen, por [I saw] dashurinë dhe dhembshurinë e vërtetë që ai ka për familjen e tij, si dhe dashurinë që kishte për të gjithë të tjerët gjatë shfaqjes, “tha Tyler. “Tom me të vërtetë bëri gjithçka për të ndihmuar njerëzit. Ai ishte aty dhe donte që njerëzit të kishin sukses dhe të vazhdonin e të shtynin veten. Tom ishte i mrekullueshëm për të gjithë në atë shfaqje, “shtoi ai. Epo, nëse tregohem cinik, ai duhet të jetë për të rritur imazhin e tij.

Tyler gjithashtu u bë mik me yllin e The Bachelor, Nick Viall. Tyler nuk e donte Nick-un para se të dilnin në shfaqje. “Unë dhe Nick nuk ishim aq afër,” shpjegoi ai. “Tani, unë po e telefonoj atë çdo javë, duke e kontrolluar atë,” tha Tyler. “Tani po e telefonoj një herë në javë një herë në shfaqje. Dua të dëgjosh për [his fiancée] Natalie [Joy].”

Tyler u lidh gjithashtu me JoJo Siwa. Ai e viziton atë “çdo herë” që shkon në Los Angeles. Ata shkojnë me parashutë, sërf dhe lundrojnë me makinën e saj.

Interesante. Pra, pse Tyler nuk shoqërohet me Tom kur ai viziton Los Anxhelosin? Mendjet kërkuese duan të dinë.

Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë vazhdon në Fox të hënën në orën 9/8c.