Turma këndon 'Zjarri Teresa' në BravoCon

Klea

Turma këndon ‘Zjarri Teresa’ në BravoCon

Tifozët në BravoCon 2023 janë po aq të mendimit si kurrë më parë! Vitin e kaluar, ata po përshëndetën Lisa Rinna-n teksa ajo doli në skenë për panelin e The Real Housewives of Beverly Hills. Këtë vit, turmat po drejtojnë zemërimin e tyre Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Teresa Giudice.

Andy Cohen ishte duke diskutuar RHONJ gjatë panelit të tij Ask Andy në ditën e parë të BravoCon. Kur bisedonin për përçarjen e madhe mes Melissa Gorga-s dhe Terezës, fansat filluan të thërrisnin, “Zjarr Tereza!” Njerëzit raportuan të gjitha detajet e çrregullta.

A është Tereza problemi?

Fansat e pyetën Andin për gjendjen aktuale të punëve në The Real Housewives of New Jersey. Sezoni 13 përfundoi me marrëdhënien e Melissa dhe Terezës në nivelin më të ulët të të gjitha kohërave. Si mund të bashkëjetojnë për sezonin 14?

“Mendoj se kjo është ajo që është freskuese për sezonin, dhe në fakt më duket freskuese sezonin e kaluar, nëse ata as nuk po pretendojnë. Dua të them, ata thjesht e urrejnë njëri-tjetrin,” shpjegoi Andy. “Pra, është sikur sapo të dalë nga dera, në fakt merr energjinë nga e gjithë puna dhe më pas mund të vazhdoni dhe të tregoni histori të tjera, gjë që po ndodh këtë sezon.”

Kjo është një përgjigje e fortë nga Andi për sezonin e ardhshëm. Çfarë mund të prisnit më shumë që ai të thoshte? Ai madje ngacmoi se si aleancat u zhvendosën gjatë muajve të fundit, duke krijuar një orë interesante. Megjithatë, tifozët në turmë nuk po jetonin për këtë përgjigje. Ata filluan të brohorisnin: “Zjarr Tereza!”

Jeff Lewis, moderatori i panelit, u hodh dhe hodhi poshtë thirrjet e turmës që Tereza të merrte sëpatën. Ai argumentoi se “ajo sjell vlerësime”, kështu që ajo është një pjesë e pazëvendësueshme e kastit.

“Ju nuk mund ta pushoni atë,” ndërhyri Jeff. “Ky eshte problemi. Domethënë, më pëlqen Tereza. Unë jam mirë, jam mirë me të tani. Nuk dua të krijoj më probleme.”

Sezoni 14 i RHONJ filloi xhirimet gjatë verës dhe sezoni tashmë ka përfunduar. Pra, për ata që duan që Bravo të pushojë Terezën, të paktën do të duhet të presin deri në sezonin 15.