Tronditja e Lisa Vanderpump për pretendimin e Orgjisë së John Mayer të Scheana Shay!

Klea

Tronditja e Lisa Vanderpump për pretendimin e Orgjisë së John Mayer të Scheana Shay!

Tronditja e Lisa Vanderpump për pretendimin e Orgjisë së John Mayer të Scheana Shay!

Lisa Vanderpump u trondit kur dëgjoi Scheana Shay's gjoja e kaluara flak me John Mayer.

“Kam një muaj që kam filmuar në Londër,” tha Rregullat e Vanderpompës shefi i tha Page Six, ndërsa promovonte shfaqjen e saj të re të realitetit Hulu, Vilë Vanderpump.

Scheana Shay dhe John Mayer

“Një orgji!” “Amvise të vërteta të Beverly Hills” Bërtiti alum, duke përplasur duart.

Vanderpomp, 63 vjeç, u angazhua për më shumë detaje, duke pyetur – “Çfarë e përcakton një orgji? Sa njerëz duhet të jenë në një orgji?”

Lisa Vanderpump

Shay la të kuptohej se ajo kishte marrë pjesë në një orgji me këngëtaren e “Gravity”, ndërsa luante një lojë të “Never Have I Ever” me kolegët e saj, gjatë një episodi të fundit të Pump Rules.

Shay pretendohet – “Ishte me një personazh të famshëm të listës A.”

Scheana Shay

Shay, 38, nuk hoqi dorë nga identiteti i A-lister-it, por ngacmoi – “Një herë e një kohë, trupi im ishte një vend i çudirave”, duke përsëritur një rresht nga një prej të Mayer-it hitet më të mëdha.

Scheana Shay dhe John Mayer

Ylli i realitetit iu referua historisë së saj të supozuar romantike me Mayer në vitin 2020, gjatë një paraqitjeje në podkastin “Flashbacks”. Ajo pohoi se këngëtarin e kishte takuar për herë të parë kur ai ishte në lidhje me të dashurën e tij të atëhershme, Jennifer Anniston.

“Unë jam duke punuar në këtë parti. Përfundoj duke u tretur me ta,” kujton ajo. “Sa herë që bënin një goditje, ata më bënin një goditje.”

Scheana Shay dhe John Mayer

Shay pretendoi se ajo filloi lidhjen e saj me Mayer pas ndarjes nga aktorja. Mayer dhe ylli i “Friends” i datuar nga 2008-2009.

“Unë jetoja me [‘The Hills’ alum Stacie Adams] në atë kohë,” Shay tha. “Kjo vazhdoi për rreth gjashtë muaj. … Thjesht u bë, ju e dini, si ne të tre. Kishim një grup të vogël që po ndodhte.”

Shay vazhdoi të martohej me Brock Davies në gusht 2022, në Kankun, Meksikë. Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të quajtur Summer Moon, në prill 2021.

Scheana Shay

Tre episodet e para të Vilë Vanderpump do të fillojë transmetimin në Hulu më 1 prill. Episodet e reja javore do të publikohen të hënën.

Seriali pa skenar do t'u japë fansave një vështrim të brendshëm në një tjetër Vanderpump's bizneset, Chateau Rosabelle, një pronë e vendosur jashtë qytetit mesjetar francez të Carcassonne. Shikuesit do të shikojnë Vanderpomp dhe ekipi i saj teksa i trajtojnë mysafirët me përvojat më të larta të mikpritjes mes dramës që shpaloset brenda kastit të ansamblit.

Lisa Vanderpump

Vilë Vanderpump eshte qejf,” Vanderpomp të shpërthyer. “Është zhytëse, është arratisje, është shumë e bukur, është e keqe. Është një shije ndryshe, por mendoj se do t'ju pëlqejë.”