Trishelle Cannatella ishte perfekte e ftuar në Kartën e Medit

Klea

Trishelle Cannatella ishte perfekte e ftuar në Kartën e Medit

Kur më e reja Poshtë Deck Mesdheut mysafiri hyri në bord, nuk kishte nevojë për një prezantim. Kushdo që është dikush e di Trishelle Cannatella, një veteran i televizionit realitet. Dhe edhe pse shefi Stew Aesha Scott mund të mos e ketë njohur Trishelle, shikuesit me siguri e kanë njohur. Konkurrentja veterane ka qenë e zënë këto muajt e fundit, kështu që ishte mirë ta shihje atë duke pushuar nga ngutja dhe nxitimi i konkurrencës. Me një episod tjetër të pushimeve të saj përpara, jam i emocionuar të shoh se si Trishelle dhe grupi i saj përfundojnë udhëtimin e tyre. Supozimi im është në një notë pozitive. Isha shumë i lumtur që pashë fytyrën e saj në ekranin tim të vogël, por nuk isha gati për një kryqëzim kaq të lezetshëm.

Trishelle ishte e sjellshme

Jo çdo mysafir charter që jep me qira një jaht motorik është i sjellshëm ose i sjellshëm. Por Trishelle dhe grupi i saj i miqve ishin larg klientelës së ngecur dhe të pasur me nuevo, me të cilën është mësuar ekuipazhi. Së bashku gjatë udhëtimit ishin miqtë e saj të ngushtë, Marsha Doll dhe Brittany Brower nga America’s Next Top Model. Fituesja e Tradhtarëve hyri në Instagramin e saj për të ndarë me fansat disa pamje nga prapaskenat.

Ish-konkurrenti i The Challenge shkroi: “Ekuipazhi i këtij sezoni nuk janë vetëm njerëz të bukur, por ata janë argëtues, gazmorë, inteligjentë, punëtorë dhe plot dramë. Natyrisht, nuk mund të jap spoilerë dhe nuk jam ende i sigurt se kur do të jetë data e episodit tonë, por do t’ju mbaj të informuar.” Më duket se është jashtëzakonisht e rrallë të kesh një mysafir charter që të falënderojë hapur ekuipazhin për gjithë punën e tyre të palodhur. Thjesht tregon se sa e përulur është Trishelle.

Trishelle Cannatella e kupton Reality TV

Bomba bjonde e di se çfarë e bën televizionin e mirë—dhe mirë, ajo duhet ta bëjë pasi ajo është OG e MTV. Trishelle u shfaq për herë të parë në The Real World: Las Vegas. Ajo ishte aq e njohur sa bëri emër dhe u shfaq në The Challenge All-Stars. Modelja gjithmonë ka ditur të bëjë miq dhe të shoqërohet mirë në lojëra. Kohët e fundit shikuesit panë një pamje nga syri i shpendëve ndërsa ajo ishte në The Traitors, teksa planifikonte rrugën e saj deri në fund.

Pra, nuk është për t’u habitur që Trish e di saktësisht se çfarë duan të shohin fansat në një episod të mirë charter. Grupi ishte me energji të lartë dhe i kërkoi ekuipazhit të organizonte një shfaqje mode. Me përjashtim të Elena Dubaich, e cila ishte jashtëzakonisht e vonuar, të gjithë ia dolën mirë. Trishelle gjithashtu u sigurua që të mos kritikonte shumë, veçanërisht kur shoku i saj i ftuar nuk ishte i emocionuar me darkën e tyre. Në pjesën më të madhe, Trishelle thjesht u ul dhe shijoi udhëtimin.

Veshja e fustanit

Trishelle Cannatella në The Traitors.

Zoti i mirë duhej të më jepte forcë kur pashë Trishelle në sezonin më të fundit të Traitors, kryesisht për shkak të të gjitha beretave të saj budallaqe. Trishelle ishte veshur tamam si zonja Peacock me siguri në një xhirim modern të Clue. Por u befasova këndshëm kur Trish veshi vetëm veshje me temë detare. Asnjë beretë nuk e zbukuroi kokën e saj bukuroshe bionde në këtë udhëtim çarter, dhe për këtë, unë e dua atë. Në vend të kësaj, ajo kishte veshur një fustan disko të viteve 2000, për të cilin unë jetoja në të vërtetë.

Të ftuarit e çarterit ishin miq me Trishelle Cannatella

Kate Chastain dhe Trishelle Cannatella nga The Traitors.

Ajo që ndihmoi për ta bërë Trishelle një mysafire të shquar charter ishte se ajo dhe të ftuarit e tjerë kishin histori. Shumicën e kohës, ju merrni një primar dhe grupin e tyre të majmunëve të cirkut. Ylli i Challenge është shumë miqësor me primarin, Brittany. Të dy kanë qenë në skenën e realitetit televiziv që nga fillimi i viteve 2000, por ata u takuan për herë të parë gjatë modelimit. Secili gjithashtu ka punuar me Marshën gjatë gjithë karrierës së tyre.

Ishte e qartë se Trishelle dhe të ftuarit e tjerë ishin atje së bashku për të festuar fitoret në jetë. Ndonëse mund të jetë argëtuese të shikosh një përbindësh të vërtetë të një mysafiri charter që bën kërdi tek ata përreth tyre, ndonjëherë është mirë të ndalesh dhe të nuhasësh trëndafilat. Trishelle duket si lloji i yllit televiziv që nuk e merr shumë seriozisht famën e saj dhe dëshiron të tregojë gjithmonë këmbën e saj më të mirë përpara. Sinqerisht, shumica e të ftuarve të statutit mund të marrin një ose dy mësime nga libri i saj i sjelljeve.