Trimat që mund të udhëheqin një shfaqje takimesh Bravo

Klea

Trimat që mund të udhëheqin një shfaqje takimesh Bravo

Pavarësisht se çfarë thotë dikush, shumica e njerëzve, përfshirë të preferuarin tonë Trimat, duan të gjejnë dashurinë—një vend të sigurt për të pushuar zemrat e tyre gjatë natës. Por për fat të keq, nuk ka funksionuar gjithmonë për yjet tanë të preferuar të realitetit. Megjithatë, falë disa personazheve qesharak që kanë bërë shaka për jetën e tyre të dështuar të dashurisë, është bërë e qartë se disa personalitete mund të organizojnë shfaqjen e tyre të takimeve. Mendoni se Love Boat takohet me lojën e takimeve. Le të hedhim një vështrim në disa opsione për një Shfaqje Dating Bravolebrities.

Luann de Lesseps

Kur ajo është beqare, Luann de Lesseps është një bezdi. Ajo vjedh djemtë e shoqes së saj, sigurohet që ajo të jetë flirti numër një në grup dhe nuk do të heqë dorë derisa të marrë një numër ose dy. Por imagjinoni konteshën në shfaqjen e saj të takimeve. Takimet do të ishin qesharake teksa ajo ndeshet me burra të shumtë nga fuçia e pasur e Nju Jorkut. Natyrisht, asaj do t'i duhej një folës i frëngjishtes që të mund të praktikonte, një burrë që i pëlqen të udhëtojë dhe dikush që nuk e ka problem ta ndjekë atë. karaoke shfaqje kabare në baza të rregullta.

Kapiten Jason Chambers

Nuk ka dyshim në mendjen time se kapiteni Jason Chambers mund të luajë në versionin e tij të The Love Boat. Ai do të kishte nevojë për një grua që është e mirë me fëmijët pasi ai ka një vajzë dhe një partner që i pëlqen të japë mbrapsht pasi Jason punon me Fondacionin Mares për të sjellë ndërgjegjësimin e oqeanit. Kapiteni Jason nuk po kërkon në mënyrë aktive dashurinë, por do të bëhej një mikpritës i shkëlqyeshëm nëse një shfaqje do të kishte një udhëtim të shpejtë me varkë në fundjavë me disa beqarë dhe një garues me fat që donte ta zyrtarizonte. Kapiteni Jason madje mund të kryente detyrën nëse ishte e nevojshme!

Adriana de Moura

Gjithçka që i nevojitet rrjetit është një serial i quajtur Një natë në Miami që nxjerr në pah jetën e gjerë të takimeve të Adriana de Moura. E dashura braziliane është e kulturuar dhe e gjallë, gjë që do të bënte një televizion të mrekullueshëm, veçanërisht nëse nuk do t'i pëlqente takimi i saj shoqëror. Do të doja ta shihja Adrianën të ketë një shfaqje takimesh, si ajo origjinale Blind Date, ku ajo nuk di asgjë për kërkuesin e saj dhe duhet të kalojë mbrëmjen në një takim që ata zgjedhin. Natyrisht, do të na duheshin edhe flluskat e mprehta që shfaqen për të shpjeguar mendimet e saj. Shfaqja do të ishte e mprehtë dhe me humor, por gjithashtu do të nxirrte në pah disa nga pikat e nxehta kulturore të Majamit.

West Wilson

Zot, më jep më shumë nga West Wilson! Si një nga Bravolebët më të rinj në këtë listë, ai do të ishte një pasuri e madhe për t'u përpjekur të shtyjë në dashuri. Mund të shihja një lloj seriali West and the City që tregonte vendasin e Montanës duke e jetuar atë në Mollën e Madhe dhe duke u përpjekur të gjente dashurinë. Nëse gjërat nuk funksionojnë me Ciara Millerin, Bravo mund ta bëjë që West gjithmonë të përqafojë atmosferën e tij të beqarisë dhe të zbusë secilën grua duke i shpërndarë një Loverboy. Do ta shikoja dhe ndoshta edhe do të përpiqesha të isha një garues!

Kenia Moore

Kenya Moore është amvisa jonë “përrallore e Gone with the Wind”, e cila nuk ka pasur historikun më të mirë kur bëhet fjalë për të rënë në dashuri. Fillimisht, ne kishim Matin e çmendur, i cili ia hoqi shtëpinë, dhe më pas martesën e dështuar me Marc Daly. Nën atë pamje të fortë të jashtme, nëna e një fëmije është e brishtë dhe do të kishte nevojë për një shfaqje që të ndjehet e ngrohtë dhe e qëndrueshme. Unë pothuajse do të doja ta shihja Kenian në një shfaqje si “Are You The One”, sepse, me këtë ritëm, asaj i duhet shkencë për ta lidhur me një djalë të mirë.

Shep Rose

E di që kemi pasur tashmë RealtionShep, por besoj se Shep Rose ka nevojë për të gjithë ndihmën që mund të marrë kur vjen puna për t'u vendosur. Megjithatë, unë nuk do ta vendosa këtë njeri në krye, por nënën e tij. Do të më duhet Kontrolli Prindëror i MTV-së që të rikthehet në lojë për të ndihmuar këtë playboy të Charleston të dalë jashtë. Premisa ishte që prindërit të intervistonin datat e mundshme për fëmijën e tyre, dhe zakonisht, kujdestari zgjidhte mjaft mirë. Ndoshta të paktën këtë herë Shep mund të gjejë atë njëbrirësh të një gruaje që ka kërkuar dhe më në fund të qetësohet.