Danielle Cabral

Klea

TREGTAR ‘RHONJ’! Danielle Cabral puth Melissa Gorga dhe Margaret Josephs mes Fallout me Teresa Giudice

TREGTAR ‘RHONJ’! Danielle Cabral puth Melissa Gorga dhe Margaret Josephs pasi u ngacmuan duke ndryshuar anë!

Thashethemet po rrotullohen rreth Danielle Cabral ndërrimi i aleancave dhe të qenit i pabesë në sezonin 14.

Në një kthesë të habitshme të ngjarjeve, Danielle Cabral ka zgjedhur të ndryshojë aleancat e saj, duke vendosur të qëndrojë me të Margaret Josephs dhe Melissa Gorga pas sulmeve personale nga Margaret që u largua Danielle në panik dhe të tronditur, sezonin e kaluar.

Danielle Cabral

Raportohet Danielle Cabral ra nën presionin e jashtëzakonshëm dhe një valë reagimesh negative nga fansat në lidhje me mbështetjen e saj për Teresa GiudiceDanielle e gjeti veten duke kërkuar një port më të sigurt, një hapësirë ​​ku mund të gjejë pak qetësi mes stuhisë.

Danielle Cabral

Danielle Cabral ka qenë komod deri në Melissa Gorga pavarësisht nga Amvise të vërteta të Nju Xhersit grindja e vazhdueshme e yllit me kunatën, Teresa Giudice. Melisa është shmangur Tereza gjatë xhirimeve të sezonit 14, por ka krijuar miqësi me pjesën tjetër të kastit.

Danielle Cabral

Danielle38, thuhet se ishte vetëm i ftuar Melisa44, në shfaqjen e saj debutuese Boujie Kidz në Javën e Modës në Nju Jork, duke konfirmuar një miqësi në rritje.

Danielle shkon mirë me të gjithë me përjashtim të Jennifer Fessler. Ajo po afrohet me Melissa Gorga dhe Rachel Fuda dhe është ende miq të mirë me Teresa Giudice dhe Jennifer Aydin”, tha një burim për All About the Real Housewives.

Danielle Cabral

Danielle gjoja zgjodhi vetëm Melisa për të qenë pranë saj gjatë ngjarjes së saj, por burimi i brendshëm vuri në dukje se ajo gjithashtu mendoi të përfshijë Rachel Fuda.

Danielle mori vetëm x sasi biletash falas edhe pse ishte shfaqja e saj. Ajo tha se i kishin mbetur vetëm dy bileta në të cilat zgjodhi Melissa Gorga për të ardhur si Melisa ka butikun e saj. Melisa solli me vete kushëririn e saj. Rachel Fuda pretendon se ajo ishte e ftuar fillimisht, por nuk mundi të vinte, “tha këshilluesi. “Danielle mund të kishte blerë bileta dhe të ftonte pjesën tjetër të vajzave, por Danielle nuk doja të shpenzoja paratë.”

Danielle shkoi në Instagram pas shfaqjes së saj për të postuar foto të saj të shkrepura së bashku me yllin e saj. Melisa gjithashtu ndau imazhet e të dashurave të reja në llogarinë e saj.

Melisa mbishkrimi i postimit të saj – “Duke përfunduar [New York Fashion Week] duke shikuar [Danielle Cabral] bëj me të [Boujie Kidz Inc.] Më pëlqen ta shoh! [Congratulations].”

Danielle Cabral

Gazeta tha gjithashtu se ngjarja e radhës grupore e kastit është planifikuar të xhirohet të shtunën, më 16 shtator. Melisa thuhet se po organizon një festë shtëpie me shokët e saj, pa kunatën e saj.

“Për shkak se kasti është ende shumë i ndarë, gjithmonë do të ketë një ose dy amvisa që nuk shfaqen në një event në grup. Shpresojmë t’i bashkojmë të gjithë dhe të gjejmë një zgjidhje në fund të gjithë kësaj ku të gjithë mund të jenë në të njëjtën dhomë, “shpjegoi burimi. “Ngjarja e radhës do të jetë festa e Melissa dhe Joe Gorga-s, të shtunën.”

Insajderi shtoi – “Të gjithë ishin të ftuar me përjashtim të Teresa Giudice gjë që nuk është tronditëse për askënd.”

Melissa Gorga

Tensionet shpërthyen mes Tereza dhe Melisa gjatë sezonit 13 pasi u zbulua se Tereza ishte përfshirë në përhapjen e një thashetheme mashtrimi për gruan e vëllait të saj. Shpallja çoi në Melisa dhe burri, Joe, hendeku Tereza dhe tani burri, Luis Ruelas’ dasmë luksoze. Drama u përcoll në regjistrimin e ribashkimit, gjatë të cilit Tereza shpalli se lidhja e saj me Melisa kishte perfunduar.

Ky zhvillim i fundit duket se i bën jehonë rrugës së Dolores Kataniai cili ka arritur të mbajë një qëndrim neutral mes palëve në grindje. Danielle, duke u përballur me frikën se çështjet e saj familjare do të shndërrohen në një spektakël publik dhe kërcënimi i rrezikshëm i zbulimit të më shumë sekreteve, po zgjedh vetë-ruajtjen pasi ajo bashkon veten me figura që dikur konsideroheshin armiq. Vetëm koha do të tregojë nëse kjo lëvizje strategjike do t’i japë asaj paqen që ajo kërkon në trazirat Amvise të vërteta të Nju Xhersit peizazhi.

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 është aktualisht në prodhim.