Travis Barker nxiton në shtëpi për 'Çështje urgjente familjare'

Klea

Travis Barker nxiton në shtëpi për ‘Çështje urgjente familjare’

Ka disa lajme të frikshme që vijnë nga Travis Barker. Ai dhe grupi i tij, Blink-182, janë në Evropë me datat e turneut të planifikuar për javën e parë të shtatorit. Megjithatë, ata sapo njoftuan se takimet e tyre të javës së ardhshme janë shtyrë pasi Travis kthehet në Shtetet e Bashkuara për t’u marrë me një “çështje urgjente familjare”. Lajmi ka lënë të tronditur dhe të shqetësuar fansat e punk rock-ut dhe të reality TV.

Nxiton në shtëpi

Grupi ndau përditësimin në faqet e tyre në rrjetet sociale. Në deklaratë thuhej: “Për shkak të një çështjeje urgjente familjare, Travisit iu desh të kthehej në shtëpi në Shtetet e Bashkuara. Shfaqjet në Glasgow, Belfast dhe Dublin po shtyhen. Më shumë informacion në lidhje me kthimin e tij në Evropë dhe datat e riplanifikuara do të sigurohen sa më shpejt të jetë e mundur.”

Përpara se grupi të shtynte datat e turneut të tyre evropian, Travis ndau disa mesazhe të fshehta por shqetësuese në historinë e tij personale në Instagram. Në një postim, bateristi ishte jashtë dhomës së lutjes. Ai vazhdoi me një seri fotografish nga brenda dhomës dhe në një foto, një tabelë blu shkruhej, “Të lutemi së bashku”.

Edhe pse nuk ka asnjë fjalë zyrtare se çfarë “çështje urgjente familjare” po merret me Travis, është e pamundur të mos mendosh për Kourtney Kardashian gjatë kësaj kohe. Ajo është në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Ndërsa ata nuk kanë zbuluar një datë zyrtare të lindjes, superfansat e Kardashian presin lajme për fëmijë më vonë këtë vjeshtë. Çifti njoftoi shtatzëninë e tyre gjatë një koncerti Blink-182 në fillim të këtij viti. Kourtney mbante në mënyrë të famshme një tabelë ku thuhej: “Travis unë jam shtatzënë”.

Ne po i dërgojmë urimet tona më të mira për Travis dhe familjen e tij gjatë kësaj kohe. Ne do ta monitorojmë këtë histori për përditësime.