Taylor Greene

Klea

Traileri i ‘Southern Charm’: Trekëndëshi i çrregullt i dashurisë së Taylor Ann Green me Austen Kroll dhe Shep Rose të ekspozuar

Traileri i ‘Southern Charm’: Trekëndëshi i çrregullt i dashurisë së Taylor Ann Green me Austen Kroll dhe Shep Rose të ekspozuar

Sezoni 9 i Sharmi jugor premierë në shtator dhe një traileri i sapo publikuar e lë të kuptohet se Shep Rose’s ish, Taylor Greene, pati një përplasje me shokun e tij më të mirë, Austen Kroll. Pamja paraprake gjithashtu ngacmon se gjërat mund të mos kenë mbaruar Taylor dhe Shep.

“Diçka ndodhi me mua dhe Taylor,” Austen zbulon në vështrimin e fshehtë.

Austen Kroll

e Austen-it ish, Madison LeCroynuk i prish fjalët, duke pyetur – “A keni f… Taylor ose jo?”

Taylor Greene

e Austen-it dashuria e dikurshme, Olivia Flowers, 31, i bën të njëjtën pyetje shoqes së saj.

Taylor mohon të ketë ndodhur diçka mes saj dhe Austen, duke këmbëngulur – “Kurrë, beto për jetën time.”

Taylor Greene

Patricia Altschul Gjithashtu në teaser shfaqet, duke lënë të kuptohet se njëra nga femrat i ka dërguar foto “nudo” djalit të saj. Whitney Sudler-Smith.

Patricia Altschul

Olivia informon më vonë Austen se Taylor u zgjua brenda Shep’s Dhoma dhe pamjet zbulojnë Taylor në thes me ish të dashurin e saj.

Austen tregon Craig Conover gjatë një telefonate -“Shep dhe Taylor goditi.”

Austen Kroll

Ndërkohë, Craig, 35, dhe e dashura e tij, Paige DeSorbo, 31, përplasje për kohën e fejesës së tyre të afërt.

“Unë nuk jam duke u përpjekur të planifikoj një martesë tani.” Pejxh i thotë bashkëylli i saj i “Shtëpisë Verore”.

Craig përgjigjet – “Pse do të takohemi nëse nuk do të bëjmë hapin tjetër?”

Paige DeSorbo

Madison ngacmon se mund të jetë shtatzënë me fëmijën e saj të dytë kur pyet djalin e saj 10-vjeçar, Hudson, “Pse ndihem kaq i përzier?” para se të shkoni te mjeku.

Gjërat mes Madison dhe Austen mbeten të tensionuara, katër vjet pas ndarjes së tyre.

“Ju jeni një rrëmujë e ngadaltë,” Austen i thotë ish-it. “Ti ke qenë gjithmonë.”

Në mars, People raportoi këtë Austen dhe Taylor u lidh vjeshtën e kaluar.

“Ata nuk bënë seks, thjesht u dalluan”, tha një burim produksioni për median.

Taylor Ann Green

“Ata menduan të takoheshin dhe morën kohë për të menduar [it] për një sekondë të shpejtë, folën me familjen e tyre për këtë,” shtoi burimi i brendshëm. “Por në fund të ditës, Taylor tha se nuk ia vlente humbja e Olivias miqësia nëse ajo dhe Austen nuk funksionoi dhe ajo ishte në një pikë të ulët më pas [the] ribashkim.”

Austen dhe e Taylor-it Fryrja e supozuar erdhi disa muaj pasi ajo dha dorëheqjen Dele, në korrik 2022. Taylor iu referua vetes si “kurva që ngeci për një kohë të gjatë” gjatë serialit të ribashkimit të Sezonit 8.

Sharmi jugor

Burimi tha se “Shep dukej se nuk i interesonte” për Taylor dhe e Austen-it e përfolur seancë make-out.

Këshilltari e shtoi këtë Olivia mësuar nga Austen dhe Taylor’lidhje gjatë një skene të xhiruar për sezonin e ardhshëm.

Sharmi jugor

Austen dhe Taylor ishin afër para se ta dinin Olivia ekzistonte”, shton burimi. “Dhe Olivia dhe Austen nuk kam qenë kurrë në një lidhje.”

Austen dhe Olivia u takuan shkurtimisht, por lidhja e tyre nuk u shndërrua kurrë në një marrëdhënie të vërtetë.

Olivia donte një lidhje, por Austen asnjëherë plotësisht e përkushtuar”, tha insajderi.

Shtypni play për të parë më poshtë.

Sharmi jugor Sezoni 9 do të shfaqet premierë më 14 shtator në Bravo.