Traileri i sezonit të 8-të të Summer House

Klea

Traileri i sezonit të 8-të të Summer House

Me heqjen e një rrokjeje, i gjithë konteksti i Karl Radke dhe Lindsay Hubbard ndarja ndryshoi. Të dyja palët aluduan se sezoni i ardhshëm i Shtëpi verore do të hidhte pak dritë mbi atë që ndodhi mes tyre. Dhe traileri i sezonit 8, i publikuar më 11 janar, tashmë paraqet një pamje të një dyshe që nuk po komunikojnë mirë dhe duket se janë në gjatësi të ndryshme valësh.

Por kur “blindsided” u bë thjesht “i verbër”, dhe Carl shihet duke debatuar me Lindsay, është e qartë se kishte çështje legjitime. Kush ka komunikuar apo keqkomunikuar çfarë mbetet pyetja.

Sa për pjesën tjetër të bandës, ata janë kthyer në festat e tyre me tematikë epike. Por e gjithë kjo duket dytësore ndaj përgjigjeve që fansat e Shtëpisë së Verës po kërkojnë për të shpjeguar vdekjen e ish-çiftit.

Traileri i sezonit 8 të Summer House e sheh Carl-in të parashikojë: “Unë do të jem djali i keq”

Traileri i sezonit 8 të Summer House fillon me bisedën famëkeqe që Carl bëri me producentët për t’u ndarë me Lindsay në kamera në apartamentin e lakmueshëm të ish-çiftit në NYC.

Ajo shihet duke u larguar nga biseda pasi Carl tha: “Unë nuk jam i lumtur dhe nuk mendoj se ti je i lumtur. Ju jeni vërtet i talentuar të luani viktimë.”

Prerë në yllin e Shtëpisë Verore duke parashikuar se si do të zhvillohet tregimi. “Ajo do ta rrotullojë këtë dhe pastaj do t’u tregojë të gjithëve se është e verbër,” thotë Carl.

Lindsay më pas mori në telefon të atin për t’i treguar lajmin tronditës. “Ndihem shumë i verbër,” i tha ajo.

“Unë do të jem i keqi, kjo është mirë. Por ajo është e verbër ndaj gjërave që kanë ndodhur vitin e kaluar,” tha ai ndërsa po filmohej në kuzhinë.

Ky ishte kulmi pas një vere të tërë së bashku duke xhiruar për Sezonin 8. Përpara asaj takimi, Carl shihet duke dhënë një intervistë rrëfimi ku pyet: “Ky është personi me të cilin duhet të martohem?”

Lindsay ishte në lot në një moment dhe e quajti të fejuarin e saj të atëhershëm, “terrorist i fyer”. Në një bisedë të veçantë me Kyle Cooke, Carl tha se do ta digjte këtë shtëpi të rrënuar.

A ishte e gjithë ajo dramë si rezultat i akuzës së Lindsay Carl, “për drogë?” Kaq shumë pyetje, dhe shpresojmë, njëfarë qartësie pasi sezoni të ketë premierë në shkurt.

Së fundi, një skenë mes yllit të reality TV dhe njerkut të tij gjatë së cilës ai tha: “Unë kam qenë ministër gjatë gjithë karrierës sime. Dhe unë jam martuar me mijëra njerëz. Unë nuk do të martohesha me ty dhe Lindsay.”

Shikoni premierën e sezonit 8 të Summer House më 22 shkurt.