Traileri i ribashkimit të sezonit 6 të RHOM: Të gjithë po bërtasin tek të gjithë

Klea

Traileri i ribashkimit të sezonit 6 të RHOM: Të gjithë po bërtasin tek të gjithë

Amvisat e vërteta të Majamit Sezoni 6 pati uljet dhe ngritjet e tij, por kur u shfaq, padyshim që dha. Zemra e sezonit ishte, sigurisht, udhëtimi i Guerdy Abraira për të luftuar kancerin e gjirit. Si e tillë, shumë diskutime në internet u përqendruan rreth pashpirtësisë së perceptuar të Larsa Pippen ndaj situatës së shoqes së saj.

Një nga pjesët më befasuese të dramës tërheqëse erdhi mes Lisa Hochstein dhe Kiki Barth. Modelja goditi veteranin e RHOM për mënyrat e saj egoiste dhe të privilegjuara.

Dhe kush mund ta harronte dramën në mëngjesin e ditës së nënës, ku Alexia Nepola dhe Marysol Patton erdhën pas Nicole Martin? Edhe pse Adriana de Moura ishte vërtet fajtore për dramën. Me një sezon kaq plot ngjarje, ribashkimi është i sigurt se do të jetë i pakëndshëm. Këtu është traileri i plotë i ribashkimit të sezonit të 6-të të RHOM.

Zbulohet traileri i parë i plotë i ribashkimit të sezonit 6 të RHOM

Bravo publikoi trailerin më 22 shkurt. Vështrimi paraprak u hap me Andy Cohen duke regjistruar nga telefoni i tij, duke thënë: “Unë jam në pushimin e drekës. Një luftë e tillë po zhvillohet.” Në të vërtetë, grindjet dëgjoheshin nga telefoni i Andit. Në një thyerje të murit të katërt, kamerat ndoqën Alexia, Larsa dhe Lisa nga skena e ribashkimit dhe në dhomat e zhveshjes. “Do të jetë një natë e gjatë,” parashikoi Andi.

Më pas, traileri u zhvendos për të treguar Adrianën në këmbë, duke deklaruar: “Do të doja t’i lexoja një poezi Alexias.” Grupi rënkoi. Marysol e shprehu qartë: “Nuk dua të jem në të njëjtin emision me këtë person. Është kaq e turpshme.”

Në një ndryshim të plotë të temës, traileri më pas shfaqi një klip të Julia Lemigovës që shprehte mosbesimin e saj se “prapa e Larsës është e vërtetë”. Larsa u përgjigj në mënyrë konfuze duke akuzuar Julian se kishte një gjë për “burrat e zinj, peniset”. Po.

Prej andej, Alexia akuzoi edhe një herë Nicole se kishte planifikuar me keqdashje drekën e Ditës së Nënës. Nicole u përgjigj: “Burra që ke për mua është se duhet të shkosh në banjë dhe të heqësh një të dashur, e dashura.” Sa qesharake të shohësh Nicole të ngopur kaq jokarakteristikisht.

Kiki është aktivizuar

Nga atje, Kiki shkoi përsëri pas Lizës, duke thënë: “Ti i shikon me përçmim njerëzit si unë”. Ajo më tej i tha të ashtuquajturës shoqe të saj, “Më duket sikur më trajton në këtë grup sikur nuk i përkas këtu”. Kiki filloi të qante dhe vajzat në anën e saj të divanit e inkurajuan atë të “merrte frymë, merr frymë, merr frymë”.

Dhe, sigurisht, nuk mund ta kalonim trailerin pa disa përmbajtje Guerdy vs. Larsa. “Po kaloj pjesën më të keqe të jetës sime,” tha Guerdy. “Tashmë ishte e vështirë dhe ju tallja e bëri atë më të vështirë.” Larsa mohoi se: “Nuk e kam bërë më të vështirë për ty dashuria ime.”

Guerdy kërkoi që Lisa t’i tregonte Larsës se e kishte gabim. Lisa filloi të qante dhe të bërtiste për sprovat e saj dhe Kiki rrotulloi sytë. Julia tha se Lisa po luante “viktimën” kur ajo ishte me të vërtetë një “zuzar”.

Ribashkimi i Sezonit 6 të Real Housewives of Miami fillon të mërkurën, më 28 shkurt në 9/8c në Bravo.