Traileri i ribashkimit të sezonit 6 të Love Is Blind: "Ti je një klloun"

Klea

Traileri i ribashkimit të sezonit 6 të Love Is Blind: “Ti je një klloun”

Merre atë, Laura Dadisman! Të Dashuria eshte e verber Traileri i ribashkimit të sezonit 6 është shfaqur, dhe djali, duket EKSPLOSIVE. Por, përpara se të transmetoni sit-down e sezonit kur episodi bie të mërkurën, më 13 mars, vendosni EpiPen-in tuaj në gatishmëri sepse vajzat nuk po luajnë.

Kishte shumë dramë që ranë në skenë kur grupi i sivjetshëm i “beqarëve” filloi kërkimin e tyre për një partner të përjetshëm. Sigurisht, shikuesit panë çifte si Jimmy Presnell dhe Chelsea Blackwell të kalonin pjesën e tyre të sfidave, por fansat nuk mund ta kalonin konfliktin midis Laura dhe ish të fejuarës së saj, Jeramey Lutinski.

Në rast se e kishit humbur, Jeramey ishte në sediljen e nxehtë pasi kthehej në shtëpi në orën 5 të mëngjesit pas një nate jashtë në bar me Sarah Ann – lidhja e tij e dytë në pods. Pasi bisedoi me të përmes DM dhe i dha Laurës ikjen, kjo e fundit i ndërpreu gjërat me 32-vjeçarin e dashuruar nga Havaja dhe që atëherë kanë ardhur vëzhgues për të. Por ai nuk është i vetmi që përballet me reagime. Sarah pati një bisedë të zjarrtë me një tjetër anëtare të kastit AD Smith dhe mori shqyrtim edhe nga gratë e tjera. Pra, si ia doli asaj në ribashkim?

Laura vjen për Sarah Ann dhe Jeramey në ribashkimin e sezonit 6 të LIB, plus më shumë!

Në klipin e parë të shpërndarë nga Netflix, Chelsea doli nga porta duke u lëkundur drejt Sarah Ann dhe Jeramey, duke thënë se ajo “nuk ka qëndruar kurrë zgjuar deri në 5 të mëngjesit vetëm duke biseduar”. Në një klip tjetër, Sarah iu kundërpërgjigj Laurës, e cila dukej se e quajti atë një “vajzë e zgjedhur” – një grua që kërkon vërtetimin nga të tjerët, veçanërisht nga burrat. “Unë jam një vajzë e zgjedhur? Ti je vajza e zgjedhur”, tha ajo, të cilës Laura u përgjigj me qetësi: “Ti je një klloun”.

Fansat duhet të presin gjithashtu biseda të vështira midis AD dhe partnerit të saj, Clay Gravesande, i cili anuloi fejesën e tyre në altar, por iu lut që të vazhdonin gjërat pas shfaqjes. “Ajo është sinqerisht dashuria e jetës sime dhe unë bëra një gabim,” u tha ai mikpritësve, Nick dhe Vanessa Lachey.

Jessica Vestal u lidh gjithashtu me Jimmy, njeriun me të cilin kishte një lidhje të vështirë brenda dhe jashtë bishtajave. “Mendova se ishim në marrëdhënie të mira, por mendoj se nuk jemi,” tha ajo në klip. Së fundmi, Trevor Sova, të cilin fansat e kanë tërhequr zvarrë në ferr dhe mbrapa për shkak se me sa duket kishte një partner përpara se të dilte në shfaqje, gjithashtu u shfaq dhe dukej se i adresoi ato thashetheme. “Ummmm,” tha ai para se të mbaronte ngacmimi.

Shikoni ribashkimin e Love Is Blind në Netflix më 13 mars.