Trailer ngacmues i sezonit 1 të Vanderpump Villa premton një dramë pikante

Klea

Trailer ngacmues i sezonit 1 të Vanderpump Villa premton një dramë pikante

Duke hipur mbi palltot e Scandoval të 2023-ës, restorantja Lisa Vanderpump po bashkohet me Hulu në një shfaqje të re. Vilë Vanderpump do të fokusohet tek stafi i një restoranti tjetër të saj, këtë herë me një prirje ndërkombëtare.

Një deklaratë për shtyp e përshkruan shfaqjen si: “Dekadenca dhe shthurja përplasen në një dramë të re dokumentare të paskretuar që ndjek stafin e zgjedhur vetë të Lisa Vanderpump ndërsa ata punojnë, jetojnë dhe luajnë në një pronë ekskluzive franceze, Chateau Rosabelle.”

Vanderpump Villa i bën jehonë ditëve të hershme të VPR, përpara se stafi të mos punonte në SUR dhe të vendosej për të rritur foshnjat në bungalot komode të fshatit Valley.

LVP paralajmëron në trailerin e Vanderpump Villa: “Kjo nuk është shfaqje Chateau Sh*t”

Pasi ka mjelur të gjithë dramën e mundshme nga kasti i vjetër i Vanderpump Rules, shfaqja e re fokusohet te të rinjtë që luftojnë për të jetuar me pagat e tyre të pakta. Apo janë ata? Google më thotë se punonjësit e shërbimit në Francë marrin një pagë të plotë me pushime të paguara dhe kujdes shëndetësor. Ata nuk mbështeten në bakshish si pjesë e pagës së tyre të jetesës.

Nga ngacmimi, duket se stafi do të jetojë në vend pasi ata janë jashtë në fshatin francez. Pra, a është më shumë një hibrid Vanderpump/Below Deck?

Përpara se të fillonin xhirimet, produksioni publikoi një thirrje për casting për profesionistët e restoranteve që donin të merrnin pjesë në shfaqje. Pra, me fjalë të tjera, aktorë të dashur që mund të mbajnë një koktej pa derdhur dhe të ofrojnë ëmbëlsira për shikuesit.

Pozicionet përfshinin shef kuzhinier, mikolog, sous kuzhinier, kujdestare shtëpie, server të ngrënies së mirë, koordinator ngjarjesh, ndihmës ngjarjesh dhe menaxher të pasurive. Prodhuesit sqaruan që në fillim se ekuipazhi i mikpritjes pritet të “lundrojë në çdo dëshirë ekstravagante të mysafirëve të tyre të pasur”. Për më tepër, të gjithë aplikantët duhet të kenë “karizëm të gatshëm për televizion”.

Nga teaser-i duket se Lisa është një pjesë e madhe e serialit me 10 episode. Ajo do të jetë aty për të udhëhequr dhe ndëshkuar stafin nëse ata dalin jashtë linjës. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills është gjithashtu një producent ekzekutiv i shfaqjes.

Gjithçka që na duhet tani është një këngë tërheqëse me temë dhe ne mund t’i ngremë syzet lart në Vanderpump Villa.

Vanderpump Villa do të shfaqet premierë në pranverën e vitit 2024 në Hulu.