Phaedra Parks

Klea

Trailer Married to Medicine: Martesa e Toya-s dhe Eugene në një problem të madh, të gjithë ndizen Quad dhe Phaedra Parks tund tryezën!

Martuar me Medicine Trailer: Toya dhe Martesa e Eugene-it në një problem të madh, të gjithë ndizen Quad dhe Phaedra Parks tund tryezën!

Amvise të vërteta të Atlantës veteran Toya Bush-Harris kthehet në formacion për I martuar me mjekesine sezon historik.

I martuar me Mjekësinë rikthehet me 5 Nëntor! Bravo publikoi trailerin shpërthyes për sezonin 10 të enjten, duke premtuar një dozë të madhe drame që i pret fansat në episodet e ardhshme që do të debutojnë muajin e ardhshëm.

LIDHUR: Dr. Simone Whitmore tradhton Quad Webb … Duke i shtyrë producentët të sjellin Dr. Gregory dhe gruan e tij të re në ‘Martuar me Mjekësinë’

Të rikthyer në veprim këtë sezon janë: Dr. Jacqueline Walters, Dr Simone Whitmore, Heavenly Kimes, Toya Bush-Harrisdhe Quad Webb.

Sezoni 10 mirëpret një fytyrë të freskët, Parqet Fedrashap famëkeq nga Amvisat e vërteta të Atlantës. Ajo është e gatshme të lërë vulën e saj në botën e mjekësisë me qendrën e saj të mirëqenies.

Parqet Fedra

Ne anen tjeter, Lateasha Luncefordi cili u martua Katërshe ish-burri Dr. Gregory Lunceford, në prill, është shtimi i fundit i kastit. Shikuesit do të shikojnë Lateasha orkestrojë martesën e saj të ëndrrave dhe mendon të krijojë një familje. Megjithatë, hija e një hendeku njëzetvjeçar të moshës vazhdon, duke penguar potencialisht ëndrrat dhe aspiratat e saj.

Gregory Lunceford

Për më tepër, kastit i bashkohet edhe një mik, Dr Alicia Egolumnjë dentist dhe bashkëpunëtor i ngushtë i Dr. Qiellor. Ajo po përgatitet për një ndryshim të rëndësishëm në karrierë, duke kaluar për të përqafuar rolin e një nëne me kohë të plotë.

Dr Alicia Egolum

Teaser-i i Bravo për sezonin 10 i siguron fansave një dozë “realiteti”. Zonjat janë vendosur të lundrojnë në terrene të reja miqësie, duke synuar fillime të reja dhe për t’i dhënë lamtumirën grindjeve të gjata.

Në historitë e shpalosura të këtij sezoni, Dr Jackie është në gjirin e menaxhimit të sipërmarrjeve të saj, duke u kujdesur për një paciente të famshme të famshme dhe duke kaluar kohën për njerëzit e dashur, të gjitha ndërkohë që shërben si ndërmjetëse e grupit.

Dr Jackie Walters

Në një cep tjetër, Dr Simone dhe Cecil Whitmorepasi kanë lënë për momentin në sirtar aspiratat e tyre për autorin, përballen me mundësinë e kthimit të dy djemve të tyre në shtëpi.

Dr Simone Whitmore

Ndërkohë, Dr. Qiellor përballet me natyrën e saj të çiltër dhe sfidën emocionale të Alauras që largohet nga Atlanta për në kolegj.

Heavenly Kimes

Toya Bush-Harris dhe Dr. Eugene martesa është në telashe serioze, mes historisë së tyre të gjatë të keqmenaxhimit të financave të tyre. Ajo po kanalizon gjithashtu energjitë e saj në rritjen e sipërmarrjes së saj në klubin e verës.

Toya Bush-Harris

Dr.Alicia po bën një ndryshim të rëndësishëm në karrierë, duke kaluar nga stomatologjia në përqafimin e botës së mompreneurship.

Lateasha është duke u përgatitur për të lidhur nyjën me të Gregoriedhe në mes të skepticizmit dhe kritikës nga disa brenda rrethit të tyre të miqve.

Lateasha Lunceford,

Dhe pastaj ka Zonja Kuadduke u përpjekur me zell për të forcuar lidhjet e saj me zonjat, pasi të gjitha e mbajnë atë përgjegjëse për veprimet e kaluara.

Quad Webb

Një burim tregon ekskluzivisht All About The Tea:

Katër nënshkroi kontratën e saj vonë, por kthehet në shfaqje pa aleatë të vërtetë, përveç, Fedra. Grupi e kundërshton atë se është i papjekur ndaj ish-it të saj Dr. Gregory kthehu në shfaqje dhe zonjat miqësohen Lateasha (Gruaja e re e Dr. G). Katër ndihet si e huaj sepse nuk është e martuar apo e lidhur me mjekësinë si zonjat e tjera.”

Snitch ATL shtoi:

Fedra përpiqet të jetë ura drejt shërimit mes Katër dhe femrat e tjera por ato ende nuk i besojnë dhe nuk e shohin vërtet Katërshe qëllimi në shfaqje më.”

Shtypni luajtjen më poshtë për të parë një vështrim të fshehtë të I martuar me Mjekësinë :

Kapni premierën e I martuar me Mjekësinë Sezoni 10 të dielën, 5 nëntor në orën 21:15 ET, në Bravo. Nga java pasuese, do të vendoset në orën e zakonshme 21:00 ET. Për ata që preferojnë transmetimin, episodet do të jenë të disponueshme ditën tjetër në Peacock.