Trailer i zgjeruar i sezonit 11 të Vanderpump Rules

Klea

Trailer i zgjeruar i sezonit 11 të Vanderpump Rules

Një nga lajmet më të mëdha që doli nga BravoCon 2023 ishte njoftimi se Rregullat e Vanderpompës do të dilte në valë në janar. Kjo do të thoshte se ishte vetëm çështje kohe para se të dilte një trailer. Tani, mbase ka mbërritur pamja paraprake e zgjeruar për sezonin më të shumëpritur të Bravo-s, së bashku me një datë zyrtare të publikimit. Këtu është traileri për sezonin 11 të Vanderpump Rules.

Efektet e valëzuar të Scandoval

Traileri u hap me Ariana Madix duke thënë: “Nëse mund të mbijetoj atë që mendoja se ishte skenari më i keq, atëherë mund të bëj gjithçka”. Ajo dhe Lisa Vanderpump diskutuan të gjitha dyert që ishin hapur për Arianën që nga Scandoval, dhe Ariana dukej se më në fund ishte në paqe. Derisa erdhi kujtimi se ajo dhe Tom Sandoval jetonin ende së bashku.

Klipet u ndezën duke ilustruar ndarjen midis Tomit dhe Arianës, me James Kennedy që vizatoi një vijë të mirëfilltë në rërë mes tyre. Tom tregoi se si ishte gati të dilte sërish në fushën e takimit, ndërsa Ariana tha: “Krimbi po krimba.” Ndërkohë, Tom Schwartz zbardhi flokët dhe Lala Kent e quajti atë “babi-bod Ken”.

Ariana u pa me burrin e saj të ri, Daniel Wai, duke e inkurajuar atë të afrohej me të, ndërsa ai dukej në mëdyshje. Lala zbuloi synimin e saj për të gjetur një dhurues sperme. Jax Taylor gjithashtu u shfaq, me Lisa që e quajti atë “hipokrit të tillë”. Gjithashtu u zbulua se Schwartz dhe Katie Maloney gjithashtu do ta gjenin veten në “një trekëndësh dashurie”.

Më shumë pikë të dramës VPR sesa mund të numëroni

Foto Kredia: Bravo përmes YouTube

Por kjo nuk ishte e gjitha për Schwartz-in, pasi ai zbuloi se u takua me Scheana Shay në Las Vegas. Dhe duke folur për Scheana-n, ajo kishte shumë dramë me Katie, dhe jo vetëm për shkak të Schwartz-it. Në vazhdim, preview-i gjithashtu premtoi miqësi të shkatërruara, pasi Lisa i bërtiti Sandovalit, Lala i bërtiti Katie-t dhe Scheana i bërtiti Tomit.

Nga atje, gjërat thjesht u bënë më të çuditshme, me video klithmash gjatë një seance privimi ndijor, një pije të hedhur në lidhje me një lidhje të zezë dhe kërcënime të avokatit të Arianës që merrej me Tomin, shtëpinë e tyre dhe “fëmijët” e saj. Për më tepër, kishte pretendimin e Lalës se Ariana ishte bërë “Zot” që kur u mashtrua.

Nëse sezoni është diçka si rimorkio, ne do të kemi një udhëtim të zhurmshëm, të çrregullt dhe të egër.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet në Bravo më 30 janar 2024.