Trailer i mesit të sezonit Married to Medicine i sezonit 10

Klea

Trailer i mesit të sezonit Married to Medicine i sezonit 10

Seriali hit i Bravo I martuar me Mjekësinë ka nisur një fillim shpërthyes për sezonin 10, dhe tani ka ardhur traileri i messezonit. Përveç vazhdimit të jetës së veterinerëve të realitetit televiziv si Dr. Simone Whitmore dhe Dr. Heavenly Kimes, të dielat tona u bënë pak më të ndritshme kur ish-ylli i Real Housewives of Atlanta, Phaedra Parks, e gjeti veten të varur me këtë ekip të nderuar mjekësh dhe bashkëshortesh mjekësh. gjithashtu.

Megjithatë, një nga anët negative të këtij sezoni është se shikuesit po humbasin aksesin në të Quad Webb kohë e plotë. Ylli i realitetit “ekstra, ekstra lexuar gjithçka rreth tij” ka qenë në pozitën e nxehtë këtë sezon pasi luftoi pandërprerë me bashkë-yjet Toya Bush-Harris dhe Dr. Jackie Walters. Për më tepër, ajo po kalon sfida të reja këtë vit duke filmuar me gruan e re të ish-burrit të saj, Lateasha “Sweet Tea” Lunceford.

Kohët e fundit, pasi fansat shprehën pakënaqësinë e tyre për të parë më pak Quad këtë sezon, ajo zbuloi se largimi i saj do të vinte më shpejt se sa shpresonin. “Epo, të gjithë do të mund të më shijoni mua [two] më shumë episode vetëm këtë sezon. E trishtueshme, por oh kaq e vërtetë”, ka shkruar Quad në rrjetet sociale. Por bazuar në trailerin e ri për pjesën tjetër të sezonit, ai u tregon shikuesve diçka ndryshe.

Traileri i mesit të sezonit të 10-të të Married to Medicine

Kjo javë duhet të ketë qenë një javë për të dhënë, sepse Bravo na dha neve Real Housewives dhe fansave të M2M një trailer këtu, atje dhe kudo. Duke folur për këtë, vështrimi i fshehtë në mes të sezonit për serinë e dytë të episodeve goditi Bravosferën dje dhe i tronditi të gjithë.

Bazuar në trailerin, gjysma e dytë e dramës së sezonit duket se ende ndjek Sweet Tea – anëtarin më të ri të grupit – ndërsa na prezanton gjithashtu me grindjet e reja midis Heavenly dhe Simone, Dr. Alicia dhe Toya, madje edhe një moment të nxehtë mes Dr. Damon Kimes dhe burrit të një anëtari tjetër të kastit.

Klipi gjithashtu ngacmoi rikthimin emocionues të Quad-it, ku ajo ndërveproi me ish-in e saj, Dr. Gregory Lunceford, në kamera përpara se të largohej nga rrëfimi i saj, ku ajo tha: “Ajo u kthye”.

Ashtu si vitet e mëparshme, gjysma e dytë e sezonit 10 do të shfaqë udhëtimin e një çifti që me siguri do të shkaktojë edhe më shumë telashe mes pjesës tjetër të kastit. Edhe pse duhet të presim pak për të, e dini se do të flasim për të kur të vijë koha.

Married to Medicine vazhdon të dielave në orën 9/8c në Bravo.