Tradhtarët shpërndajnë momentet më të mira të Fedra

Klea

Tradhtarët shpërndajnë momentet më të mira të Fedra

Nuk ka dyshim se avokatja me klas znj Parqet Fedra është ylli i shpërthimit të Peaock’s Tradhtarët Sezoni 2. Nga gjuha e saj e këndshme, gjuha e mprehtë dhe personaliteti i saj i mprehtë e deri te linjat e saj ikonike, nuk ka asnjë tjetër që vëzhguesit mezi presin të shohin të enjten mbrëma, përveç vetë Southern Belle.

Dhe shokët e saj të aktorit e dinë gjithashtu! Së fundmi ata u ulën për një diskutim argëtues me Peacock-un rreth disa prej modeleve më të paharrueshme të Phaedra-s këtë sezon, nga “Oh my Lord. Foshnja e ëmbël, Jezusi – Jo Ekin Su [Cülcüloğlu]” tek “Mos e bëj atë të amvisave, zemër. Mos e bëj këtë. PAR-VA-TI,” Phedra i argëtoi qartazi bashkë-yjet e saj.

Një moment tjetër që anëtarët e tjerë të kastit kanë pëlqyer nga ky sezon ishte heqja epike e yllit të Real Housewives të shokut të saj Traitor, Dan Gheesling, në një episod të mëparshëm. “Unë bëj shumë sepse ti bën shumë pak,” i tha Fedra. Pra, çfarë mendonin kolegët e saj të famshëm?

CT, Dan, Trishelle dhe Bergie ushqehen me momentet më të mira dhe leximet legjendare të Phaedra

Gjatë bisedës së tyre rreth diskutimit shpërthyes të tryezës së rrumbullakët në Episodin 6, CT vuri në dukje se deklarata e Phaedra ishte “linja më e ftohtë e serialit deri më tani”.

Trishelle Cannatella, një tjetër veterinere e Challenge, vlerësoi gjithashtu anëtarin e kastit të Married to Medicine, duke thënë se burri i saj në jetën reale përdor linjën kundër saj tani. Carsten “Bergie” Bergersen, të cilin Phae e etiketoi “Bergalicious”, foli se sa “i mrekullueshëm” ishte të “shihje Phaedra-n të vinte në [Dan] dhe thjesht e rrahu pasi nuk kishte prova në tryezë.”

Pastaj vjen Dani, i cili tashmë pranoi se Phaedra e “copëtoi” atë atë natë, duke i lënë atij asnjë shans për të mbijetuar.

“Kur ajo tha këtë, e dija se isha në shumë telashe,” tha Dan. “Sepse kur je ballë për ballë me Fedrën, ajo ka një arsenal gjërash që mund të thotë për të të shkatërruar. Dhe kjo thjesht më preu deri në themel për sa i përket lojës time.”

Më në fund, dëgjuam nga vetë mbretëresha, e cila tha se deklarata e saj ishte “thjesht e vërteta”.

Ndiqi episodet e reja të Tradhtarëve të Enjten në orën 21:00, vetëm në Peacock.