Tradhtarët Sezoni 3: Zac Efron parashikon se Dylan do të fitojë

Klea

Tradhtarët Sezoni 3: Zac Efron parashikon se Dylan do të fitojë

Alan Cumming ka një tufë të egër në duar për Sezonin 3 të serialit jashtëzakonisht të suksesshëm të Peacock, Tradhtarët. Midis tyre janë disa talente të nivelit të lartë, duke përfshirë ikonën Real Housewives dhe vëllezërit e motrat A-List, si p.sh. e Zac Efron vëlla, Dylan. Edhe pse nuk do ta dimë se kush e fitoi serinë dhe çmimin e madh prej 250,000 dollarësh deri në vitin e ardhshëm, Zac tha se ka shpresa të mëdha.

A do ta fitojë Dylan Efron sezonin 3 të The Traitors?

Ndërsa bisedonte me OK Magazine për sezonin 3 të serialit të misterit të vrasjeve, Zac zbuloi se ishte në humor të mirë që vëllai i tij luante lojën.

“Unë mendoj se ai do të fitojë,” tha ai. “Ai është vërtet i mirë në lojëra, dhe unë kam një ndjenjë të mirë për këtë.”

Aktori i Baywatch vazhdoi, duke lavdëruar vëllain e tij për aftësitë e tij në lojëra të ndryshme, si Yatzi.

“Ai është më i miri në lojëra,” shpjegoi ai. “Duke u rritur, ai ishte një tip i parë i Yatzi-t. Nëse do të isha ai, do të shkoja në Vegas dhe do të luaja vetëm lojëra. Ai është aq i mirë, kështu që kam shpresa të mëdha për të.”

Dhe nëse do të kishit shpresë se Zac do të bënte një sezon të tretë, më mirë do të vazhdoni të ëndërroni.

“Unë nuk di asgjë për këtë,” tha ai me shaka.

Çfarë mund të presim për sezonin 3 të The Traitors?

Që nga sezoni 2 i serialit, i cili shfaqte legjendarët Phaedra Parks, Peacock donte të siguronte që sezoni 3 të ishte edhe më i mirë.

Përveç Dylan-it, kasti përfshin disa nga më të mirët e reality TV, si Tom Sandoval, Robyn Dixon, Danielle Reyes dhe Boston “Rob” Mariano.

Është e paqartë se çfarë trukesh ka në mëngë prodhimi. Megjithatë, ne kemi parë anëtarët e kastit të kthehen dhe kemi dëgjuar thashetheme se disa Besnik të vrarë mund të kenë një shans për një jetë të dytë.

Sigurisht, e gjitha është një komplot derisa ta shohim vetë sezonin.

Transmetoni Tradhtarët në Pallua.