Tradhtarët Sezoni 3: Thashethemet, Data e mundshme e Premierës

Klea

Tradhtarët Sezoni 3: Thashethemet, Data e mundshme e Premierës

Me suksesin e Peacock's Tradhtarët, fansat tashmë po spekulojnë se çfarë mund të jetë afër për Sezonin 3. Sezoni i parë tregoi një përzierje civilësh dhe yjesh teksa kërcenin nëpër rrathë për të fituar sfida në mënyrë që të ndërtonin bankën e tyre. Sezoni 1 nuk ishte më emocionuesi pasi fansat nuk njihnin gjysmën e lojtarëve. Por Sezoni 2 e rriti shumë lojën e tij me prezantimin e lojtarëve të realitetit televiziv OG nga shfaqje si Real Housewives, Survivor, The Challenge dhe Big Brother. Tani është e pashmangshme që të shpallet një sezon i tretë. Pyetja e vetme është kur.

Seriali me performancë më të mirë bazohet në serialin holandez. Seriali ka homologë kushërinj në MB, Australi, Francë, Kanada, Suedi, Spanjë, Rusi, Gjermani, Hungari, Zelandën e Re, Irlandë, Greqi dhe SHBA. , supozimi im është se do të shohim një yll nga Vanderpump Rules. Ndoshta Scheana Shay më në fund do të arrijë dëshirën e saj për të qenë relevante!

Thashethemet

Me çdo shfaqje jashtëzakonisht të popullarizuar, me siguri do të ketë thashetheme të paargumentuara. Sinqerisht, e gjitha është pjesë e argëtimit. Një histori e gjatë që po qarkullonte ishte se pas publikimit të kastit të The Challenge 40, Veronica Portillo shpejt u largua. Thashethemet ishin se asaj iu kërkua të merrte pjesë në Sezonin 3 të Tradhtarëve. Një tjetër emër i përfshirë në përzierje ishte ylli i Dance Moms Chloé Lukasiak. Në një histori të ripostuar në Instagram për TV Deets, Chloé shkrepi një foto të një çante udhëtimi dhe një maskë gjumi, të dyja të quajtura “Tradhtarët”.

Ylli i Real Housewives of Potomac, Monique Samuels, shkroi në Instagram për të ndarë se ajo në fakt nuk kishte marrë pjesë në sezonin 3. Edhe pse fansat ishin të bindur se ajo kishte qenë. Ka pasur edhe thashetheme se Tony Vlachos i Survivor është hedhur në kastin. Por përsëri, rrjeti nuk ka konfirmuar asgjë.

Kasti ynë i ëndrrave

Përpjekja për të kuptuar se kush do të jetë në kast për sezonin e ri është fjalë për fjalë pyetja miliona dollarëshe. Askush nuk e di dhe askush brenda rrethit të vogël nuk po lëshon sugjerime. Peacock do të kërkojë të krijojë të njëjtën formulë që bëri me Sezonin 2. Ai përzier lojtarë, konkurrentë dhe madje edhe një deputet për të krijuar një dramë të shijshme të mprehtë. Tani, unë mund të mos di shumë për zgjedhjen e lojtarëve më të mirë për ligën time të futbollit fantazi. Por unë e di se cilët do të ishin dy zgjedhjet e mia më të mira të draftit për Sezonin 3 të The Traitors.

Mjerisht ne tashmë e dimë që Wes Bergmann tashmë e ka refuzuar ofertën për Sezonin 3 për shkak të angazhimeve të mëparshme. Kështu që unë nuk jam duke marrë mbrojtësin tim fillestar, në vetvete. Por duart poshtë, zgjedhja ime e parë do të ishte Dorinda Medley. Unë me të vërtetë nuk mendoj se kam nevojë të shpjegoj veten, por ja pse. Dorinda do të ishte besnike dhe do të përpiqej të drejtonte gjithçka dhe të kishte kontroll, gjë që do ta çmendte kur të tjerët nuk e dëgjonin. Mbretëresha “Make it Nice” është shumë konkurruese. Dhe do të ndihesha si në shtëpi në versionin më të madh të Bluestone Manor.

Unë po i përmbahem temës së zonjave për zgjedhjen time të dytë. Unë mendoj se Tiffany Pollard ka nevojë për një hark dreq shpëtimi. E mbaj mend nga Flavour Flav- po, e di që daton me mua, por ajo ishte e keqe. Ajo shpesh merrej me modifikimin e zuzarit, por ajo thjesht u keqkuptua. Tiffany është e zhurmshme, e guximshme dhe e vetëdijshme për atë që ofron për çdo shfaqje televizive realiste. Pra, prodhuesit i japin kësaj gruaje një shans për të dhënë vlerësimet!

Kur do të transmetohet sezoni 3?

Peacock ende nuk ka shpallur datën e publikimit, por ka patur mërmëritje se xhirimet do të fillojnë brenda dy javëve të ardhshme. Skocia nuk është vendi më i ngrohtë, me maksimumin e mesit të viteve '60 në fillim të qershorit. Nëse Alan Cumming dëshiron që lojtarët e tij të vegjël të jenë jashtë dhe në terren, moti duhet të jetë i mirë. Dy sezonet e para u transmetuan të dy në janar, gjë që më bën të mendoj se pjesa e tretë do të dalë në fillim të vitit 2025. Alan, në fakt, do të rihapë kështjellën e tij dhe do të kthehet si drejtuesi i serialit. Ndaj Pallua, mos më tradhto kur vjen puna për të zgjedhur kastin më të mirë deri më tani.