Tradhtarët Sezoni 3: Kate dhe Parvati parashikojnë se kush do të fitojë

Klea

Tradhtarët Sezoni 3: Kate dhe Parvati parashikojnë se kush do të fitojë

Peacock sapo njoftoi kastin e Tradhtarët Sezoni 3. Më në fund mund të ndalojmë teorizimin se kush do të jetë pjesë e kastit dhe ta zhvendosim fokusin tek kush do ta fitojë të gjithë. Sigurisht, nuk ka njerëz më të mirë për t'u konsultuar se dy njerëz që humbën sezonin 2. Pra, Parvati cekët dhe Kate Chastain Të dy biseduan për sezonin e ardhshëm më 8 qershor gjatë një shfaqjeje të Traitors në The Grove Los Angeles, dhe ata ndanë parashikimet e tyre se kush do të jetë më i gjatë se konkurrenca në kështjellë.

Parashikimet e Sezonit 3 të Tradhtarëve të Kate dhe Parvati

Në sezonet e kaluara të The Traitors, kanë dominuar anëtarët e kastit nga reality show-t konkurrues. Në Sezonin 1, superylli i Survivor, Cirie Fields siguroi fitoren pasi mposhti Besnikët dhe shokët e saj Traitors. Vitin e kaluar, një dyshe e caktuar nga The Challenge mori çmimin dhe zhgënjeu një legjion të tërë fansash Bravo.

Kasti i Sezonit 3 Traitors ka një përzierje solide të yjeve të Bravo, lojtarëve konkurrues dhe të famshëmve të rastësishëm. Ju kurrë nuk e dini se si do të shkundet kjo. Por, Kate parashikoi se do të ishte viti i Bravos për ta arritur deri në fund.

“Paratë e mia janë për Dolores [Catania] nga Real Housewives of New Jersey,” parashikoi Kate.

“Ajo është atletike. Ajo e di kur të flasë dhe kur jo. Dhe ajo është e pëlqyeshme”, shtoi Kate. “Ka një konkurs popullariteti në emision! Kur po vrisja njerëz, kështu ishte për mua.”

Ndërkohë, Parvati sugjeroi që një tjetër alum i Survivor do ta merrte çmimin në shtëpi. Formacioni i sezonit 3 ka disa: Carolyn Wiger, “Boston” Rob Mariano, Tony Vlachos dhe Jeremy Collins. Nga të gjitha, Parvati tha se Jeremy do të kishte më shumë gjasa për të fituar.

“Ai është si kryetari i bashkisë. Njerëzit do ta duan atë. Është e lehtë për t'u marrë vesh,” shpjegoi Parvati.

Ajo vazhdoi, “Unë isha në Survivor me të – ai është i mirë për t'u ndezur njerëzve të tjerë, por ai do të shpikë një gënjeshtër, nuk i intereson! Ju gjithashtu mendoni se ai është një djalë i mirë, sepse ai është një zjarrfikës dhe një baba, dhe ju doni ta pëlqeni atë. Por ai do të të godasë pas shpine!”.

Këto janë të dyja disa teori të forta, por ne gjithashtu nuk mund të përjashtojmë lojtarët e Big Brother. Sezoni 3 do të ketë Britney Haynes dhe Danielle Reyes, plus me letra të egra si Bob the Drag Queen dhe Sam Asghari në përzierje, kush e di se çfarë do të ndodhë. E vetmja gjë që dimë me siguri është se Alan Cumming i ka bërë punën e tij.

Sezoni 3 i The Traitors pritet të mbërrijë në Peacock më vonë këtë vit.