Tradhtarët Sezoni 3: Cilat amvisa duhet të jenë tradhtare?

Klea

Tradhtarët Sezoni 3: Cilat amvisa duhet të jenë tradhtare?

Sezoni 2 i Tradhtarët ishte një trajtim djallëzor dhe i shijshëm për shikuesit. Amvise të vërteta fansat panë me ankth ish-shirmat e Real Housewives of Atlanta Phaedra Parks dhe Shereé Whitfield duke luajtur lojën, së bashku me Larsa Pippen nga Real Housewives of Miami. Dhe ylli i Real Housewives of Orange County, Tamra Judge, gjithashtu iu bashkua kërkimit për një tenxhere çmimi deri në 250,000 dollarë.

Vendndodhja është një kështjellë e lashtë skoceze. Pritësi Alan Cumming zgjedh fshehurazi dy ose tre Tradhtarë, të cilët kanë për detyrë të vrasin një Besnik çdo natë. Ata duhet të mbajnë sekret identitetin e tyre. Ndërkohë, Besimtarët përpiqen të identifikojnë Tradhtarët dhe t’i dëbojnë nga loja në tryezën e rrumbullakët. Më pas, i gjithë grupi konkurron në sfida për të mbledhur para për cash pot. Nëse ndonjë tradhtar mbetet në fund, atëherë ata fitojnë të gjitha paratë e çmimit. Nëse kanë mbetur vetëm besimtarët, ata ndajnë paratë.

Fedra ishte një tradhtar nga kërcimi, dhe nëse tradhtari tjetër Dan Gheesling nuk do ta kishte akuzuar në tryezën e rrumbullakët, ajo mund të kishte arritur deri në fund. Performanca e saj në tavolinat e rrumbullakëta, duke tërhequr me mjeshtëri akuzat e konkurrentit, ishte një gjë e bukur.

Sezoni i ardhshëm i Tradhtarëve ka katër amvise të reja në përzierje. Pra, cilat amvise të vërteta duhet të jenë tradhtare në sezonin 3? Dhe kush duhet të jetë një Besnik, duke u përpjekur të demaskojë ata tradhtarë të ndërlikuar?

Chanel Ayan – Besnik

NBC ndau listën e aktorëve për sezonin 3 të shfaqjes dhe është mbresëlënëse. Por unë po kryqëzoj gishtat që Bravo mund të arrijë fitoren. Chanel Ayan është ylli më i përfolur në Real Housewives të Dubait. Ajo është një modele e njohur dhe ikonë e modës. Mezi pres të shoh të gjitha pamjet që do të na servirin Chanel dhe Alan.

Chanel është një gjuajtëse e drejtpërdrejtë dhe nuk mendoj se ajo do të ishte në gjendje të mashtrojë aq sa të jetë një tradhtar. Nga ana tjetër, ndershmëria e saj ndonjëherë shkaktonte përplasje me yjet e saj në RHODubai. Chanel nuk mund t’i fshehë ndjenjat e saj të vërteta, dhe unë e dua atë për këtë. Megjithatë, kjo mund të çojë në disa goditje të mundshme në kështjellë. Kaloni kokoshkat, ju lutem.

Robyn Dixon – Tradhtar

Ky ish-yll i Real Housewives of Potomac nuk është i panjohur për të mbajtur sekrete. Pas ribashkimit me ish-burrin e saj, Juan Dixon, çifti përfundimisht vendosi të rimartohej gjatë sezonit 7. Por para se të ndodhte kjo, Juan dyshohet se ishte përfshirë në një skandal mashtrimi. Përsëri.

Robyn nuk e përmendi kurrë këtë dramë marrëdhëniesh në RHOP, në vend të kësaj e diskutoi në podcastin e saj, Reasonably Shady. Fansat u tërbuan që ajo fshehu të vërtetën nga shikuesit. Robyn mendoi se çështja ishte prapa tyre, kështu që pse ta nxisni atë? Bashkë yjet e saj mendonin se Robyn nuk ishte autentike dhe po ishte vërtetë me hije.

Pra, kjo premton mirë që Robyn të zgjidhet si tradhtar. Ajo mund të mashtrojë njerëzit pa rrahur një sy. Ajo është atletike, kështu që ta kesh atë atje për të ndihmuar në shtimin e vazos së çmimit është një tjetër plus. Robyn ndonjëherë është e qetë, por mund të jetë edhe miqësore, në varësi të disponimit të saj. Asgjë në lidhje me britmat e saj Traitor, e cila është e përsosur.

Dorinda Medley – Besnik

Ish-anëtarja e kastit të Real Housewives të Nju Jorkut u rikthye në TV në Real Housewives Ultimate Girls Trip. Ajo u shfaq në sezonin e dytë, si dhe RHONY: Legacy.

Dorinda është e zgjuar dhe e zgjuar. Ajo patjetër mund të zgjidhej si tradhtare. Por nëse Dorinda ndjen shpirtrat e saj dhe pi pak, ajo mund të përhapë sekretet e të gjithëve.

Unë mendoj se ajo do të veprojë më së miri si një Besnik. Ajo kurrë nuk tërhiqet nga një luftë dhe unë jam gati ta shoh atë duke marrë në pyetje disa lojtarë në tryezën e rrumbullakët. Ndonjëherë Dorinda nuk i lëshon problemet, kështu që ajo mund të drejtojë një fushatë për të dëbuar dikë.

Ajo do të jetë e shkëlqyeshme në lojën sociale dhe unë mund ta shoh atë duke shkuar shumë larg. Bëje të këndshme tryezën, Dorinda.

Dolores Catania – Tradhtar

Ky yll i Real Housewives of New Jersey do të ishte zgjedhja perfekte për një tradhtar. Ajo është besnike, sidomos ndaj mikeshës së saj të mirë, Teresa Giudice. Por ajo është gjithashtu në gjendje të jetë mike me anën tjetër të kastit të thyer të RHONJ. Ajo është e vetmja anëtare e kastit që mund të jetë e ngushtë me ekipin Teresa dhe ekipin Melissa Gorga.

Përveç kësaj, Dolores është atletike, qesharake dhe miqësore. Ajo do të jetë e njohur me shokët e saj të aktorëve. Por më e rëndësishmja, ajo di të vëzhgojë dhe të qëndrojë buzë shtrënguar. Tani, me këtë që u tha, askush nuk dëshiron të shohë Paterson Dolores të vijë në festë. Shpresojmë, bashkë-yjet e saj nuk do të drejtojnë ndonjë nxehtësi ndaj saj.

Poshtë alumit të kuvertës, Kate Chastain lidhi Dolores për të fituar lojën. Dhe pasi ishte në sezonin e parë dhe të dytë të Traitors, ajo e di se për çfarë po flet.

Në fund të fundit, Dolores nuk do të dyshohej se ishte një tradhtar. Dhe ajo mund të shkonte larg në lojë. Pra, kjo është arsyeja pse Dolores dhe Robyn duhet të jenë tradhtarë gjatë sezonit 3 të The Traitors.