Tradhtarët, Ariana Madix fiton në Critics Choice Real TV Awards

Klea

Tradhtarët, Ariana Madix fiton në Critics Choice Real TV Awards

Nëse do të isha Bravo, do të investoja shumë kohë Tradhtarët dhe Ariana Madix duke pasur parasysh çmimet e fundit të Critics Choice Real TV. Dhe edhe pse titulli i çmimit është një kafshatë, është një punë mjaft e madhe.

Edhe pse sezoni 11 i Vanderpump Rules la një përshtypje të dobët te fansat, shfaqja ka ende diçka për të ofruar. Cili mund të jetë shfaqja pa Arianën? Kush mund të thotë? Por tani për tani, Bravo do të bënte më të mirën për ta mbajtur atë pranë.

Për më tepër, apeli i gjerë i Tradhtarëve u vërtetua tashmë falë ecurive të suksesshme ndërkombëtare. Interpretimi amerikan rezultoi të ishte ndër versionet e suksesshme, jo pak falë Alan Cumming. Lexoni për të parë fitoret më të mëdha të realitetit të natës.

Fitore të mëdha për Drag Race, The Traitors dhe Ariana

Critics Choice Real TV Awards paraqiti disa fitore të ëmbla dhe të kënaqshme për disa yje të TV realitetit, sipas The Hollywood Reporter. Traitors dhe RuPaul's Drag Race hynë në çmimet me më shumë nominime – pesë për një pjesë. Megjithatë, vetëm një u largua me katër çmime, dhe ai ishte Tradhtarët.

Disa nga fitoret e mëdha përfshinin serialin më të mirë të konkursit dhe grupin më të mirë të kastit në një serial pa skenar. Alam Cumming gjithashtu u largua me dy shpërblime të fituara mirë. Për The Traitors, ai fitoi prezantuesin më të mirë të shfaqjes dhe yllin mashkull të vitit. Por mos u shqetësoni fansat e Drag Race.

Jo vetëm që Drag Race fitoi shfaqjen më të mirë të stilit të jetesës: modë/bukuri, por disa ish-yje të Drag Race morën gjithashtu një dremitje. We're Here i HBO-së u largua me çmimin për shfaqjen më të strukturuar. Dhe, sigurisht, vetë mbretëresha, Ariana Madix, mori çmimin për Yllin Femër të Vitit.

Në çmimet e vitit të kaluar, The Traitors u nominua për serinë më të mirë të konkursit, por në fund humbi nga Survivor. Ndërkohë, Vanderpump Rules fitoi serinë më të mirë të pastrukturuar në 2023. Por këtë vit, Ariana ishte ylli i vetëm i VPR që mori një fitore.