Toya Bush-Harris në "Genuine" Martuar me aktorët e mjekësisë ulur-down me Quad Webb

Klea

Toya Bush-Harris në “Genuine” Martuar me aktorët e mjekësisë ulur-down me Quad Webb

I martuar me Mjekësinë Sezoni 10 ka qenë plot ulje-ngritje. Edhe pse drama mes Dr. Heavenly Kimes dhe Lateasha “Sweet Tea” Lunceford ka zënë qendër së fundmi, nuk mund të harrojmë për viçin e Quad Webb me Toya Bush-Harris.

Gjatë gjysmës së parë të sezonit, shikuesit panë Toya dhe Quad të flisnin për problemet e tyre me njëri-tjetrin deri në darkën e tyre shpërthyese në vendin e verës, i njohur gjithashtu si Napa Valley.

Pasi pyetën vazhdimisht nëse Quad donte vërtet një miqësi me gratë në grup, shumë prej tyre, duke përfshirë Dr. Simone Whitmore, Dr. Jackie Walters, Dr. Heavenly dhe Toya, i kërkuan anëtarit të kastit të M2M OG të largohej nga udhëtimi i kastit. Që atëherë, vëzhguesit kanë shprehur mendimet e tyre për këtë rreth mjekësh dhe bashkëshortesh mjekësh, duke detyruar Quad, ndoshta yllin më argëtues të serialit, të largohet nga shfaqja. Por Toya nuk po i pranon kritikat duke u ulur.

Toya derdh çajin për ta dëbuar Quad-in nga Lugina e Napa-s

“Kjo nuk kishte të bënte me shtyrjen e dikujt nga shfaqja,” tha ylli i realitetit për OK. “Ka qenë në të vërtetë thjesht për të pasur një miqësi të vërtetë me dikë, sepse sapo të arrish në një vend ku ke njerëz në shfaqje dhe ata kanë motive të fshehta, është pothuajse si aftësi paguese.”

Toya dhe Quad kanë pasur grindjet e tyre gjatë gjithë viteve, por gjërat arritën kulmin gjatë sezoneve të fundit pasi Quad pretendoi se Toya kishte qenë jobesnike ndaj partnerit të saj, Eugene Harris.

Lidhur me një marrëdhënie të mundshme mes këtyre dy yjeve të Bravo në të ardhmen, Toya nuk tingëllon shumë shpresëdhënëse.

“Unë kam qenë prapanicë e shumë negativitetit,” tha ajo. “Edhe pse duhet t’u shpjegoj fëmijëve të mi pse dikush që po them se është miku im në emision do të thoshte se unë dhe burri im kemi një marrëdhënie ku nuk jam besnike. Kjo është çmenduri sepse fëmijët e mi janë adoleshentë. Ata kanë pyetje të vërteta. Më theu zemrën.”

“Ata tani kanë arritur në përfundimin se nëse mund të ndodhë me mua, mund t’u ndodhë atyre,” thotë ajo. “Fillon nga mungesa e marrëdhënieve.”

Quad dhe Toya do të përballen në ribashkimin e ardhshëm të Married to Medicine Season 10. Ndërkohë, mund të vazhdoni të shikoni çdo të diel në Bravo në orën 21:00.