Tori Spelling zbulon se është shtruar në spital

Klea

Tori Spelling zbulon se është shtruar në spital

Tori Spelling ka qenë në lajme shumë kohët e fundit, dhe për fat të keq, nuk është për arsye pozitive. Në qershor, bashkëshorti i saj prej 17 vitesh, Dean McDermott, njoftoi se po ndaheshin. Më pas ai fshiu me shpejtësi postimin në Instagram dhe u zhduk nga sytë e publikut.

Aktorja e Beverly Hills 90210 dhe pesë fëmijët e saj u panë duke qëndruar në një motel buxhetor, dhe më pas në një RV. Ata u detyruan të largoheshin nga shtëpia e tyre me qira, sepse ajo ishte e infektuar me myk toksik. Myku po e bënte të sëmurë familjen. Problemet financiare nuk janë asgjë e re për Torin.

Nëna jashtëzakonisht e pasur e Torit, Candy Spelling, thuhet se u përpoq ta ndihmonte Torin të gjente një shtëpi. Por Tori refuzoi të shpërngulej. Ajo dyshohet se më parë kishte qëndruar në rezidencën e yllit të Listimit të Million Dollar Josh Flagg ndërsa ai ishte jashtë vendit. Por më pas ajo vendosi të transferohej në motel. E gjithë kjo situatë është konfuze.

Tori është shtruar së fundmi në spital

Tori ka treguar se është shtruar në spital. Në Story-n e saj në Instagram, Tori shpjegoi se ishte pranuar më 17 gusht 2023.

“Dita e katërt këtu dhe më mungojnë shumë fëmijët e mi. Mirënjohës dhe kaq krenare për fëmijët e mi të fortë, të guximshëm, elastikë dhe të sjellshëm ndaj fëmijëve që mbeten pozitivë, pavarësisht se çfarë do të ndodhë”, ka shkruar Tori. Ajo nuk ka dhënë detaje të tjera rreth gjendjes së saj shëndetësore.

Një ditë para qëndrimit të saj në spital, Tori u pa në xhirimet e një projekti në Beverly Hills. Pra, kjo duket të jetë një pozitive tani. Se për çfarë saktësisht u bë xhirimet, mbetet për t’u parë.

Ndihu më mirë së shpejti, Tori!