Tom Schwartz zbulon 'trondisin e tij të një jete' në lidhje me Sandoval dhe Rachel Leviss

Klea

Tom Schwartz zbulon ‘trondisin e tij të një jete’ në lidhje me Sandoval dhe Rachel Leviss

Le të flasim për Tom Schwartz. Ylli i “Vanderpump Rules” kishte potencialin për të pushtuar sezonin 11 nëse sapo do të kishte qenë në gjendje të çlirohej nga Tom Sandoval. Fatkeqësisht për Schwartz-in, e vetmja marrëdhënie që ai kujdesej nuk ishte martesa e tij me Katie Maloney, është miqësia e tij me Sandoval.

Këta të dy kanë qenë të trashë si hajdutët, fjalë për fjalë. Schwartz dyshohet se dinte për lidhjen e Tomit me Rachel Leviss shumë kohë përpara se ta pranonte. Sipas Schwartz-it, “tronditja e tij e jetës” nuk ishte se shoku i tij i mirë e tradhtoi partneren e tij prej dhjetë vjetësh – është se Sandoval dhe skuadra e tij anësore nuk jetuan të lumtur kurrë më pas.

“Ata i rrezikuan të gjitha”

Amy Robach dhe TJ Holmes patën një lidhje të vogël të tyre, u hoqën nga televizioni në mëngjes dhe tani ata kanë një podcast. Schwartz ishte i ftuar në episodin e fundit të Amy and TJ dhe ndau habinë e tij për vdekjen e Rachel dhe Sandoval.

“Sinqerisht, isha shumë i befasuar,” filloi Tom. “I tronditur, tronditja e një jete. Dhe këtë as që e them lehtë sepse me të vërtetë mendova se i rrezikuan të gjitha. Ata dogjën jetën e tyre për dashuri apo epsh, si të doni quani. Kjo i bën njerëzit të bëjnë gjëra marrëzi, “tha ai.

Disi e bën Schwartz-in t’i djegë jetën e tij, sepse ai nuk mund të funksiononte si i rritur, të duket mjaft i zbutur në këtë pikë. Ai vazhdoi: “Mendoj se ishte epsh nën petkun. Unë mendoj se ata vërtet e dashuruan njëri-tjetrin në një moment. Dua të them, dëgjoni, me sa pashë, ata kujdeseshin shumë për njëri-tjetrin dhe ishin të dashuruar. Kjo është nga këndvështrimi im. Ju e dini, unë nuk e di se si ndihen për këtë në pamje të pasme.”

Ah po, dashuri e vërtetë nën shkëlqimin e butë të dritave të galaktikës dhe muzikës së grupit Jam. Bërja e fotove me ndjekësit e birrës dhe gërmimi në botën e paeksploruar të pikturës së fytyrës. Dashuria e vërtetë në kulmin e saj.

“Në mënyrë retroaktive, unë mendoj se ata kanë një pikëpamje shumë të ndryshme për të dhe mendoj se të dy po i referohen më shumë si një varësi, një epsh ose një gabim me përmasa epike,” shpjegoi Schwartz. “Por ju e dini, në një moment, po, burrë, ata ishin… Më duket e shtrembër ta them këtë, por ata ishin vërtet thellësisht të dashuruar. Unë mendoj, po, po, thellësisht.”

Schwartz “po bën diçka të çmendur”

Sa i përket statusit të marrëdhënies së Schwartz-it, ai po bën lëvizje të reja. Gjoja. “Për herë të parë në jetën time, po bëj diçka të çmendur. Unë po vendos kufij,” pranoi ai. Dhe ai mund të ketë ose jo një interes të ri dashurie. “Dmth, a mund të them që jam super i lumtur tani? Epo, nuk e di nëse jam, nuk mendoj se jam beqar”, ka ngacmuar Schwartz. Oof, fat të mirë për atë grua.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë të martën në orën 20:00/ET në Bravo.