Tom Schwartz Ylli i vetëm VPR për të uruar Arianën dhe Katie

Klea

Tom Schwartz Ylli i vetëm VPR për të uruar Arianën dhe Katie

Ekuipazhi i Rregullat e Vanderpompës yjet duken më të shkëputur se kurrë. Skandovali i të gjithave e copëtoi këtë grup në dysh, dhe kthimi i pjesëve mbrapa nuk ka qenë më i lehtë. Disi, Ariana Madix filloi të merrte nxehtësi për mënyrën se si ajo zgjodhi të shërohej pas ndarjes së saj. Ndërkohë, Tom Sandoval është në turneun e tij të shpengimit. Bëje kuptim.

Pothuajse e kemi përfunduar ribashkimin e Rregullave të Pompës dhe rrëmuja sa vjen e shtohet. Lala Kent ndaloi përpjekjet për t'u fshehur pas një personi të një vajze duke luftuar Arianën dhe Katie Maloney ne skene. Ashtu si hajde, Sandoval është ulur pikërisht atje. Pavarësisht kësaj, Ariana dhe Katie mbeten të pashqetësuara si kurrë më parë. Së fundmi ata hapën dyqanin e tyre të sanduiçëve Something About Her pas një pritjeje të shumëpritur. Pavarësisht lajmeve emocionuese, bashkë-yjet e tyre në VPR nuk dukeshin aq të emocionuar.

Pompa Rregullat e vogla

Kushdo që ka qenë në Bravo Instagram këtë javë ka të ngjarë të ketë pasur burimet e tyre të përmbytura me lajmin e hapjes së Diçka rreth saj. Ashtu si, Andy Cohen u shfaq në hapje dhe yjet e Summer House kanë përhapur dashurinë për dyqanin në rrjetet sociale. Një ndryshim i dukshëm është heshtja nga bashkë-ylltarët e Katie dhe Ariana's Pump Rules. Në mënyrë tronditëse, i vetmi person që në dukje e uroi publikisht dyshen ishte Tom Schwartznga të gjithë njerëzit.

Tom postoi një Story në Instagram për të uruar ish-in e tij për biznesin e ri. “Bërtitini @somethingabouther në hapjen e tyre madhështore,” shkroi Schwartz. “Fushata për vendosjen e menusë muffelata fillon tani.” Shumë në markë për aww shucks Schwartzy.

Ndryshe, yjet e Pump Rules ishin të heshtur në radio, madje edhe Scheana Shay, e supozuar se si mikesha e përjetshme e Arianës. Nuk është tronditëse që Lala qëndroi e heshtur, por as “shefi” i tyre Lisa Vanderpump nuk bëri një postim për lajmin e madh. Duket si një shembull i egërsisë ekstreme, por ne jemi mjaftueshëm të mëdhenj për t'i uruar dy yjet për arritjen padyshim të madhe.

Pjesa 3 e ribashkimit të Rregullave të Vanderpump transmetohet të martën në 8/9c në Bravo.