Tom Schwartz 'Terrified of Scaring' Larg të dashurën e re

Klea

Tom Schwartz ‘Terrified of Scaring’ Larg të dashurën e re

Ylli i Vanderpump Rules Tom Schwartz duket se ka një problem me angazhimin. Ai u martua me Katie Maloney, por e tradhtoi. Shikuesit e VPR shikuan marrëdhënien e tyre duke u zhvilluar në emision. Çifti më vonë u divorcua dhe problemet në martesën e tyre ishin dukshëm të dukshme. Schwartz zgjodhi Tom Sandoval në vend të Katie, dhe kurrë nuk e kishte mbrapsht gruan e tij.

Hyn Jo Wenberg. Pas ndarjes së tij me Katie, Jo dhe Schwartz patën një “situacion”. Ndërsa Schwartz nuk donte një lidhje, pas dyerve të mbyllura, ai supozohej se sillej ndryshe me Jo. Ajo pretendoi se ata thanë, “Të dua”. Edhe Katie mendoi se Schwartz e udhëhoqi Jo-në, dhe Katie nuk ishte fansja më e madhe e Jo-së.

Pra, çfarë po ndodh në jetën romantike të Schwartz-it tani? Ai ka një grua të re në jetën e tij. Vetëm mos e quaj të dashurën e tij – akoma.

Schwartz është në lidhje me Sophia Skoro

Gjatë vizitës së tij në podcast-in Taste of Taylor, Schwartz shpjegoi më shumë për marrëdhënien e tij me Sophia Skoro. Ai e quajti Sophia-n “të mrekullueshme” dhe “të keqe”. Por ylli i Pump Rules rrëfeu gjithashtu se ai po përpiqet ta mbajë romancën e tyre “pak më afër gjoksit”.

Por Schwartz është gjithashtu “i tmerruar se mos e tremb atë” për shkak të “titujve negativë me emrin tim të bashkangjitur”. Ai shtoi: “Unë kam bagazh”. Fakte.

Megjithatë, Schwartz ndihet sikur Sophia mund ta përballojë veten. “Ajo është si e papranueshme,” tha ai. Dhe Sophia nuk e shikoi kurrë VPR para se të takohej me Schwartz. “Ajo nuk është një vajzë fanse, sepse e pashë atë në internet,” shpjegoi ai. Epo, nëse ata do të flisnin akoma, Schwartz mund ta diskutonte këtë me Jo. Ajo mendoi se Schwartz “po dilte me një fanse”.

Ajo që është konfuze është se Sophia dhe realiteti i saj TV Romeo nuk e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre. Tani për tani, Schwartz tha se ai dhe Sophia janë “varur”. Duket e çuditshme të dëgjosh një burrë në të 40-at që i referohet marrëdhënies së tij në ato terma. Schwartz është alergjik ndaj angazhimit. Pra, le të shpresojmë se ai nuk po e udhëheq Sofinë siç bëri me Jo.

Vanderpump Rules ofrohet për t’u transmetuar në Peacock.