Tom Schwartz kishte 'Moral Epiphany' është 'Vegjetarian në tranzicion'

Klea

Tom Schwartz kishte ‘Moral Epiphany’ është ‘Vegjetarian në tranzicion’

Ylli i Vanderpump Rules Tom Schwartz po mendon të adoptojë një mënyrë jetese të re.

Gjatë një episodi të sezonit 11 të Pump Rules në fillim të këtij viti, disa nga djemtë morën pjesë në një konkurs të ngrënies në një steakhouse braziliane. Tom Sandoval, James Kennedy, Brock Davies dhe Schwartz garuan për të parë se kush mund të hante më shumë biftek. Kushdo që humbte do të paguante skedën e të gjithëve.

Tom ishte i pari jashtë loje, gjë që i befasoi miqtë e tij pasi konkurrenca ishte ideja e tij. Çfarë e solli këtë ndryshim të papritur të zemrës?

Gjithçka dukej disi “barbare”

Në Vanderpump Rules After Show, Tom shpjegoi, “Unë jam një vegjetarian në tranzicion”, për të cilin Jax Taylor tha: “Çfarë?!”

Shoku më i mirë Sandoval vetëm rrotulloi sytë dhe tundi kokën, duke thënë: “Jo, ai nuk është.”

Schwartz vazhdoi të sqaronte se ndryshimi i papritur i stilit të jetës së tij ishte rezultat i vetë-reflektimit. “Unë mendoj se kam pasur një epifani morale,” tha ai. “Jo nuk është e vërtetë. Sapo godita murin, burrë. Më ndieja sikur po hante një egërsirë duke ngrënë rrasa mishi dhe ato thjesht vazhdojnë të vijnë.”

Schwartz pranoi se ai sapo kuptoi në një moment se politika e steakhouse-së gjithçka që mund të hani “ndihej barbare”. Megjithatë, ai nuk u pendua që hëngri gjithë atë mish pasi “ishte i lezetshëm”. Dhe e shijshme. Pra, ende në tranzicion atëherë.

Bashkëpronari i tij Schwartz & Sandy’s Sandoval i bëri jehonë komentit të shokut të tij për restorantin. Ai e shijoi vaktin e tij, por tregoi se mbrëmja e tij përfundoi me djersitje “shumë të këqija” të mishit. Nuk mendoj se as dua ta di se çfarë do të thotë.

Pra, Schwartz nuk është me të vërtetë një “vegjetarian në tranzicion” atëherë. Ai sapo u mërzit nga gjithë ai mish. Më jep një dhimbje barku vetëm duke menduar për të.

Të gjitha episodet e Vanderpump Rules tani po transmetohen në Peacock.