Tom Schwartz jep një përditësim për të dashurën e re Sophia Skoro

Klea

Tom Schwartz jep një përditësim për të dashurën e re Sophia Skoro

Ylli i Vanderpump Rules Tom Schwartz përfundoi “situatën” e tij me Jo Wenberg së fundmi në shfaqje. Unë mendoj se ne të gjithë mund të pajtohemi që Schwartzy e udhëhoqi Jo-në dhe nuk ua pranoi miqve të tij se ata ishin në lidhje. Jo u lëndua më tej kur Schwartz vazhdoi me dikë tjetër. Arsyeja? Ai i tha Jo se nuk donte të ishte në një lidhje. Në fakt, ne nuk dinim shumë për zonjën e re të Schwartz, Sophia Skoro. Por kjo ka filluar të ndryshojë.

Ne e dimë, falë një postimi në Instagram, se Sophia stiloi Schwartz-in për ribashkimin e VPR të Sezonit 11. Më duhet të them, ai dukej më i dobët.

Schwartz ndan disa detaje për të dashurën e tij të re, Sophia

Schwartz foli me Access Hollywood për marrëdhënien e tij të re. Sophia, e cila është stratege dhe menaxhere marketingu, ka mbaruar kolegjin në vitin 2022. 23-vjeçarja ka edhe një biznes tjetër. “Ajo gjithashtu ka një dyqan veshjesh të cilësisë së mirë,” tha Schwartz, “Shop Sosko”.

Pra, çfarë e tërhoqi Schwartz-in te Sofia? “Ajo është shumë e bukur! Ajo është karizmatike dhe e zgjuar dhe disi qesharake jokonvencionale,” tha Schwartz. Ai shtoi, “Ajo është shumë më e ftohtë se unë.”

Dyshja janë zyrtarisht në lidhje. “Jam i lumtur,” shpjegoi ai. “Është diçka e re dhe emocionuese dhe ndihem në paqe për herë të parë pas një kohe të gjatë. Ka qenë vërtet e këndshme… Ajo është thjesht një qenie njerëzore e keqe,” shtoi Schwartz.

Sophia ka takuar gjithashtu disa nga bashkë-yjet e tij në Pump Rules. Ai tregoi se ajo është takuar me Jax Taylor, Brittany Cartwright, Scheana Shay dhe Tom Sandoval. “Ajo shkon mirë me të gjithë. Kjo është një nga gjërat e mia të preferuara për të. Unë e prezantoj atë me njerëzit, dhe ajo është kaq e vërtetë dhe krijon menjëherë një lidhje me njerëzit, “tha Schwartz. “Ajo është shumë e shoqërueshme.”

Pra, a mund të jetë Sophia ajo për Schwartz-in? Ai nuk e vendos atë brenda apo jashtë. Schwartz tipik. “Unë jam duke e marrë atë ditë pas dite tani, por me të vërtetë më pëlqen shoqëria e saj,” tha ai. “Sapo filluam [dating], por ne njihemi prej kohësh. Une nuk e di. Nuk e di se çfarë do të sjellë e ardhmja, por jam i lumtur dhe në paqe me të tani.”

Schwartz po shpreson që VPR të ketë një sezon tjetër. “Do të më pëlqente nëse ajo filmonte…[But] mund të jetë intensive nëse nuk keni bërë kurrë më parë televizion,” tha ai. Nëse seriali rinovohet, ndoshta Sophia do të ketë një shfaqje.

Ndiqi episodet e reja të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo. Transmeto të nesërmen në Peacock.